bg.orsitaning.ru

Дали производството на яйца в залива можеше пъдпъдъци от корените на лук?

Добър ден. Порасна естонски пъдпъдък наскоро. Сега те са около 3 месеца. Отлично се втурнаха. Стресът не е изложена. Чисти тигани под кафезите 2 пъти на ден, се хранят с фуражи, съединение с малко царевица, пшеница трева, креда, храна и веднъж седмично камъчета.

Влажност от около 60%, температурата е 16-18. Реших да се хранят техните корени лук. Четох някъде, че тя изглежда да е от полза. Аз не знам дали съвпадението, но след 1-2 дни след като са престанали да бъдат извършени. 1-2 яйца на ден в продължение на 25 кокошки, пъдпъдъци. Може би това се дължи? Благодаря предварително за отговора, Наталия.

Вашият въпрос е доста интересен и необичаен. Факт е, че съм чувал и знам, че пъдпъдък да се хранят добавете лука, но под формата на ситно нарязан зелен писалка. Но тъй като корените, а след това чух за това за първи път. Като цяло, много полезен за птици лък, толкова по-характерната миризма и вкус често повишава апетита. Производителността на кокошките носачки, че няма ефект.

Но как са корените на лук, нищо за това не е известна. Може би ти е проблема и се свързва с него. Ако диетата ви не са се променили, не се поема и пренаредени клетки, се опитват да изключат от всичко храна е ново. Включително корените на лук. Вижте резултата в рамките на няколко дни. Може би през този сезон, въпреки че е малко вероятно.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Пъдпъдъци порода английски ЧерноПъдпъдъци порода английски Черно
Хранене пъдпъдъкХранене пъдпъдък
Естонският пъдпъдъци порода у домаЕстонският пъдпъдъци порода у дома
Китайски боядисани пъдпъдък: кой е той?Китайски боядисани пъдпъдък: кой е той?
Важни витамини за пъдпъдък: как да се даде?Важни витамини за пъдпъдък: как да се даде?
Хранене пъдпъдъкХранене пъдпъдък
Как да си направим храна за пъдпъдъци със собствените си ръце?Как да си направим храна за пъдпъдъци със собствените си ръце?
Отглеждане на пъдпъдъциОтглеждане на пъдпъдъци
Японски пъдпъдъци породаЯпонски пъдпъдъци порода
Съдържанието на пъдпъдък на леглоСъдържанието на пъдпъдък на легло
» » Дали производството на яйца в залива можеше пъдпъдъци от корените на лук?
© 2021 bg.orsitaning.ru