bg.orsitaning.ru

Игра с малко кученце

Веднага след като се върне в къщи кученце, което трябва да започнете да играете с него - или по-скоро свикнали с игрите. Игра за кучета - специален вид дейност. кученца от дивеч, изпълняват много важни умения, които ще бъдат използвани по-късно в живота на възрастните. Преди да бъде в дома си, кучето е вероятно да играе със своите братя или други кученца, а сега ще бъде да го замени неговото семейство и колеги.

Как да си играе с кученцето и го оставете само положителни емоции? Ако започнете да играете предпазливо, не изчерпване на кученце. За игри, можете да използвате играчки. Например, топката. Играта също така да имитират братята си в носилката.

За кученцето да развие чувство на смелост, самоувереност, той трябва да може да спечели в играта - например, както възрастни кучета с техните кученца. Ако има възможност да ходят с кученцето на специализирани сайтове, не пропускайте този шанс: комуникация с други кученца ще вашия домашен любимец само от полза.

Важно е да се помни, че кученцето не е "главата", но само в човешкото разбиране. Трябва да се внимава къде и кой играе кученце - около трябва да бъде не предмети, които биха могли да навредят на вашия приятел. Кученцето може да играе на всички членове на семейството, но най-важното - не прекалявайте: не си играе с него през цялото време, в противен случай тя ще се развали, и да го заплашва загуба на апетит. След разходката, което трябва да даде своето кученце почивка.



Игри с малки кученца, има голямо разнообразие. Например, в играта, можете да го науча да се изравнят със собственика, така че по-късно той не избяга от ти-ако кученцето няма време за вас, след това пуснете на място, докато го настигне.

Похвала кученцето си повтаря фразата "Следвай ме": повярвайте ми - когато порасне и ще чуете тази фраза - домашен любимец ще работи за вас. Вие също може да играе играта, кученцето ви донесе различни елементи, които хвърлят - например топка или малка пръчка.

След като хвърли предмет, а кученцето ще го намери и да вземат в устата си, кажи му: "Донесете за мен." Разбира се, най-напред, че не разбира това, което искате от него. Обади му се по име, и когато е удобно, тогава хвалят и инсулт.

След няколко опита, той осъзнал, че когато той ви води към тази тема, вие сте го зоологическа. Не забравяйте, че всички игри трябва да бъдат разумни и да не се застрашат кучето. Затова мисля, че над играта по-рано.


Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Представяме ви новия кученце?Представяме ви новия кученце?
Кученцето скача върху мен често. Как да се справим с него?Кученцето скача върху мен често. Как да се справим с него?
Как да се научи кучето си да играе?Как да се научи кучето си да играе?
Как да научим кученцето си да изпълнява команди?Как да научим кученцето си да изпълнява команди?
Играчки за немска овчарка кученцаИграчки за немска овчарка кученца
Как да научим кученце или куче в клеткаКак да научим кученце или куче в клетка
Как да научим кученцето си да си сам в апартамента?Как да научим кученцето си да си сам в апартамента?
Когато кученцето спира да хапе - как да се отбие на кученце да хапеКогато кученцето спира да хапе - как да се отбие на кученце да хапе
Ние разбираме защо кученцето се страхува от улицата и да му помогне да преодолее страхаНие разбираме защо кученцето се страхува от улицата и да му помогне да преодолее страха
Миниатюрен шнауцер кученце образованиеМиниатюрен шнауцер кученце образование
» » Игра с малко кученце
© 2021 bg.orsitaning.ru