bg.orsitaning.ru

Планински стрелка

Планини. Тук се чувствам като мравка или "мравки", казва малката ми дъщеря. Въпреки това, по-точно да го кажем, "микроб" едва ли да си представите колко веднъж въздъхна и напукана кора и мантията на собствената майка на Земята, образувайки спадове, хребети и клисури. Планините започват да разбират, че човечеството не е венецът на природата, и plenochka биомаса върху неговата повърхност, която във всеки един момент може да оближе малко значителна катастрофа ...

Имах възможност да ловува в разклонения на Тяншан планина в кооперация potrebsoyuza риболов на Аргали - Tekov или в местния диалект - Текето.

В Сибир, проведено прибирането лос месо в Якутия - месо от диви елени в планините добива месо планинска овца - Аргали. Деликатес Аз ви казвам отлично.

Видео: Mountain - пехотата. Планински моторизирани командоси

Осем на пълно работно време ловците и двама от нас. Местните ловци - както на подбор, всички със средна височина, дебел, набит, нещо, Sinton излети * и не пие и пуши. Облечен в геоложки entsefalitki на пуловери и панталони няколко номера по-големи, обувки - брезент ботуши.

Към момента ние получавахме по знаменитата му кръст ГАЗ-66. Седейки в кабина машина, пълзи по двайсет километра в час, се люлее от камък до камък е сравним с подвига. Едва ли време да се разбере перилата болтови предпазливо покрай страничните стени, така че да не попаднат в ръцете на един съсед, от друга страна, дори да се съборят. Докато стигна до изоставена tyrla ** ръка pootryvat в прах и потърка седалката справедливо.

Видео: освободители / филм 7. "Gornye.strelki"

Отпред, шкафчето щанд стена е бил прикрепен към цялата ширина на тялото и в техническо спирка - "подходящото момиче, оставени на момчетата", председателят на журито извади диня. Там те са били на върха. Измитите плодове в планински поток и се разтваря най-малко.

Аз съм опитен, плоски ловец подразни рибари, те казват, с дини нещо, което не ловуват, имаме равнина е много по-скромен.

Видео: Планински Arrows (ekctpemalnye otpyady) - Екстремни Warriors - документален филм

Но ловците бяха тихи, схруска разкошно сочно месо, триене брадичката му, се спогледаха с усмивки. Нито дума не каза. Може би разговорът щеше да последва, но спътникът ми е приятел на шефа си, така че те учтиво мълчаха, смутен.

Добре известно е - скромен ловеца, толкова повече той се произвежда. И това обикновено е като: - историята на играта е необходимо да се намали количеството на три пъти, за да получите една истинска фигура. Или, както в известния пъзел - разликата между ловеца от рибаря в банята? Рибари по цялата дължина строшена ръка, и ловец езикови мие гърба. Е, Бог е с тях, с рибарите ловци.



Те пристигнаха в дефиле - сляп камък чанта допълнение планината с стръмни скали. Solonet имаше естествен поток, както и от под петата на ледника течеше.

Ловни на Аргали са приют. Билото на номерата поставени стрелки и бъркалки с кучета преминават през дефилето наваксване стада при стрелба.

Изненадата ми не знаеше граници, когато разбра, че ловът е да овчари, и обеща да раздаде на ферма бригадира Уест сибирско хъски, (кучетата си за един месец като скъсани вълци), които се правят след това.

Ние идентифицирахме на числата. Аз трябваше да стане преди зазоряване. Нощен поръсена с грис, украсена брезент спални чували върху бял модел. Треперейки, облечен. Почиствам огън. На Поставки от горелка варено чай.

Видео: Mountain стрелка оборудване и видео техника

Пушки, никой няма да го оставят без необходимост. Използването на проста пушка.

преходно лов. Аргали са бърз и нервен като бълхи. Така че, единични и групи от 30-100 кило "бълхи" скачат стълбчетата, бързо се доближава на "номера". Сега, само успяват да стреля и за зареждане и скоростта на реакция предотвратява тревожност и липса на кислород. Ловец от фермата да намери дупка, в която течеше планинска овца, изтеглена назад, стреляйки в движение, но дори и обучени тяло не може да издържи на натоварването на височина - отвори повръщане.

Нищо, седна, яде захар, иззети сняг, и започна да се спуска на ледника, който вече е влачат труповете на счупени Аргали, те се обърнаха единадесет. Хънт, лицето бригадир, би могло да се счита за успешна. производство Флей, месото се поставя в пластмасови торби, раници пълни един след друг. Знаете за едно и също тегло, ние не намалихме обикновена част.

Сила и намалява с копнеж припомни, колко лесно е да се изкачи на планината. Крака в платно ботуши плъзнаха напред и спряха върху ноктите на пръстите на краката отлепен, обвивките на предните крака, напоена с кръвта (като видяха това, когато свали обувките си в лагера). - "Така е и какво е то, от планините надолу много по-тежки и по-товара."

Аз все още не разбирам за какво прът, на който силата на волята, издърпа чантата на лагер. Информиран, понижава си ръцете, раменете отпуснати, плъзна ремъците, и аз страдах инерцията напред. И аз паднах. Животът не е нищо. Лежах и чаках края. След това председателят на журито тихо сложи в главата ми една четвърт от диня. Изпуснах лицето си в студена, сладка каша и бавно започна да дъвче и да го погълне, заедно с семена и ..... чудо, тялото започва да се излива енергия, разбърква се мисли жадни. "Така че, ето защо в шестдесет и шест кутия на дините. I "умря" след първата продаваем, а ако искате да ходите за месо два или три пъти? ".

Troon стрелка над планината, както аз ги нарече себе си, за не повече от темата не исках да.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Животът в планините на ЕвразияЖивотът в планините на Евразия
Защо мравки оберат съседните мравуняци?Защо мравки оберат съседните мравуняци?
Характеристики планинска коза породаХарактеристики планинска коза порода
Безопасност в лова в планинитеБезопасност в лова в планините
Планински животни РусияПланински животни Русия
На лов за АргалиНа лов за Аргали
Планински красота - диви козиПланински красота - диви кози
Grouse Mountain и на лов за негоGrouse Mountain и на лов за него
Animal снежен леопард: семейство коткиAnimal снежен леопард: семейство котки
, Където живее елени?, Където живее елени?
» » Планински стрелка
© 2021 bg.orsitaning.ru