bg.orsitaning.ru

Обявата! Отново на работа!

Видео: Генадий Ветров "Работа със стикери обяви"

Скъпи мои читатели (които вероятно отдавна са избягали във всички посоки), само на посетителите, които са гледали (и нищо ново тук не е да се намери твърде наляво и не се върнаха). Хиляди извинения за толкова дълго отсъствие.

Видео: Как да се представят реклами, за да Avito

Знам, че причината малко хора се интересуват (това не променя факта, главен редактор там, статии, съответно, не са твърде). Но съвестта не ми позволява просто, сякаш нищо не се е случило, да продължи да работи в блога. В крайна сметка, всички ние сме хора, и всички ние можем да се случи с различен непреодолима сила. Аз съм изключение.

В не много хубав ден (или по-скоро късно вечерта), по време на гръмотевична буря, изцяло нашия квартал изведнъж нокаутира електроенергията. I остава седи на компютъра с мишка в едната ръка, с клавиатурата в друга. Ами изсече, добре, не първият (нито последният). Жалко е, не са имали време да довърши работата си. Новини ме чака на сутринта, когато се появи светлината и тръгнах да поднови започна в деня преди. Sistemnik просто глупаво мълчание през целия ми тракане на бутони на панела и на разклонителя, и не реагира на всякакви външни дразнители. Разбира се, годината на грохнал моята кола и си мислех, че рано или късно това ще се случи, но не и днес! Не сега!

Добре. За да се откъсне от единица система твърд диск, аз отидох с него в апартамента на баща си, той мисли да го свържете към компютъра на баща си и дори да се прехвърлят на необходимата информация (толкова дълго, колкото той ще се справи с вашия мъртъв PC). И така, какво, свързани и ... .nichego. Никой от моя диск. Тя не съществува в природата. Здравейте zh..pa нова година! Това развитие не очаквах събития.

Всичко друго, но всички пароли, потребителски акаунти и други mutoten аз записани в един текст файл, който се нарича "сметки". И това, в покой електрон вихър някъде във вътрешната мъртъв магнитен твърд диск. В I вход паметта парола не си спомням на зоната за администриране на вашия блог (само защото му пишете, аз поставете отметка "запомни" и оттогава не съм ги използва). Съответно, не наизуст, както и всички други записи (поща, хостинг администраторския панел, WebMoney портмонета и такива неща ... всичко беше в един файл). Господи, никога, никога не чуе !!!! Да не се съхранява всичко на едно място и, още повече, че в електронен вид. Начинът, по който Бог работи в загадъчни, наистина. Както е посочено на руския радио "само Keychain се дава простор на всички ключове в същото време."



Времето минаваше. Sistemnik аз съм почти готов (мъртъв захранване), има твърд диск (изпъди колеги на компютърна техника отдел), Купих си нов USB-модем. И старата ми трудно да лежи на рафта с книги. И някъде в недрата й имах целия ми живот онлайн усетих почти загубена, и е на път да започне нова. Когато веднъж небрежно в разговор с един приятел познат Оказва се, че, че има контакти на майстор-злато писалка, която съживява наградата за хуманно животните различни електронни (плаващи и подгизнали кафе лаптопи, телефони и т.н.). Наречен, и се споразумяха за определения ден и час, когато изведох тази на някой си твърд диск.

Е, докторе, ще живее? Какво е направил с нея, тя остава загадка. В резултат на това той ми каза, че дискът не е жизнеспособен, но информация от диск C и най-важното, папката "My Documents" той прави. Донесете, каза друг "винт", ние веднага на целия Стар запълни. Така и направихме.

Видео: Бродерия Shutdown "Синигер на прът", реклама

Да се ​​каже, че скочи до тавана, когато отново видя всичките си dokumentiki, файлове и "сметки" няма да е достатъчно! Аз почти се просълзявам! Когато. Най-накрая, след шест месеца отсъствие отиде в администраторския панел на блога и видях, че там се чака одобрението ми 18 коментара!

По-къс. Всички проблеми, всички настройки и подобни лесна победа почти завършени, както и работата на блога ще продължи както обикновено. И на страниците на този ресурс отново ще бъде статии за котки, както и други въпроси, като например, свързано с тях. Между другото, моите котки през цялото време, подкрепяни мен морално и не е позволено да попаднат в депресия или бунт, когато отчаяно искаше да смачка и системния блок на стената.

Послепис Приятели. Може би мнозина го правят, но си мислех, на едва наскоро. Дублиране на цялата важна и актуална информация на хартиен носител в тетрадка в тетрадка, дневник ... навсякъде. Само на хартия. В този случай, дори ако метеоритът есента, цялата власт ще лежи в руини, и целият свят ще бъде потопен в тъмнина, а след това си рекорд непокътнати. Аз самият имам една тетрадка, където мога да запишете и всичко необходимо.

Това е всъщност всичко. Ние ще се срещне скоро.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Тестване Team "следващата!"Тестване Team "следващата!"
Агресията при коткитеАгресията при котките
Котка и мишка игра за мобилниКотка и мишка игра за мобилни
Вълнолюбки и албатросиВълнолюбки и албатроси
От древния Рим до СредновековиетоОт древния Рим до Средновековието
Как да отвикне котка бродят клавиатуратаКак да отвикне котка бродят клавиатурата
Правилници: защитна услуга, без принудаПравилници: защитна услуга, без принуда
Здравейте, скъпи приятелю!Здравейте, скъпи приятелю!
Борда котки обявиБорда котки обяви
Whiskas котка порода рекламаWhiskas котка порода реклама
» » Обявата! Отново на работа!
© 2021 bg.orsitaning.ru