bg.orsitaning.ru

Липсва с лихва ...

В рамките на верандата на нашия вход в котка август родила котета. Първият от откритието, каза дъщеря ми малко приятел. Аз не й повярвах в началото, тя решава, че детето фантазира. Няколко пъти на ден всички жители изкачи на верандата и чули нищо.

Един ден по-късно, дъщеря ми ми каза, че е видял тези котета. Техните 4 броя. Това, което те наистина са малки, а някои плешив. И че дори и "очите те не са." По този начин собствените си очи блеснаха от вълнение.

Аз трябваше да отида да разгледаме тези плешиви котета. Ниска веранда, страна на циментови парчета появи отрязани. Опитах се да погледнем назад, но беше вечерта, а в полумрака аз почти не виждам нищо. Звучи ли не можеше да чуе всеки. Но лежеше котлет, подозрително подобни на тези, пържени вчера, можех да видя.

Видео: ЛИПСВА BACK, където бях, че косата, аз съм гей?

грижовна майка
грижовна майка

Разглеждано съсед, виждайки моята странна поза, не попита съкровище Търся там, и дали ще предприеме, за да споделите. Обещах, че ако мога да намеря, че е на първо място да получите част от това съкровище. Между другото, това наистина е първият човек, който по-късно се котето.

Видео: Изчезването на момичето след посещението на клуба - Медиуми разследват. Брой 22

На следващата сутрин, аз отново се затътри да погледнете под верандата. Отидох по-рано, така че никой не се подиграва на мен не. И позна. Котката беше красив, пухкав, ясно е, че у дома. Както се оказа под верандата - не е ясно. А котенца са наистина доста малки.

Първото нещо, което направих, пише описание на котката, издаден лепило дъщери и им казал с един приятел да разпространяват реклами на вратите на всички входове. Инструктирани моите деца, извършени толкова усърдно, че ponakleili една врата 2 хартия.



Обяви написах лукаво - че уж намери котката и всичко останало. Защото никога няма да забравя, преди няколко години, от същия този любителите веранда куче куче е било взето на разстояние от кутретата. Than за бъдещи майки беше толкова привлекателна нашата веранда, аз не знам.

Въпреки това много чаках, никой по телефона не ми се обади. Аз промъкнали през нощта, за да се хранят котката. Котенца растат, те започнаха да пълзи. Деца строго казано да не се изкачи под верандата, котенца не се изтеглят. Но очевидно, той ми каза, че не е твърде трудно, защото в близост до котката лежеше парченца бисквити и дори шоколадови бонбони в обвивки. Вероятно, децата решили, че котенцата ще бъдат там през свободното си време, за да се угощават тях.

Видео: Завръщането на хасеки Hjurrem

Времето минаваше, котенцата са нараснали и аз започнах да се притеснявате. Когато ще направя с тях след това? Аз не искам повторение на страшните истории. Вкъщи имам много износени и котка Aliska навреме доведени до 5 котета.

Оттогава животът ми е изпълнен със същата грижа, най-бързо разпространение на котета. Те са изскърца под верандата, и със сигурност всички знаят за тяхното съществуване. Отидох на посещение в всички полузабравени приятелите на и внимателно попита дали котето е необходимо. На работа, всеки знае историята, но никой не иска да вземе. Ако бъде приет от страна на частния дом и видях баба ми, след като говорим за хубавото време и перспективите за реколтата, поставете фразата, не се чувствам тъжен, ако бабата на един, а не се вземат, ако за един приятел. Бабите, за съжаление, тези приятели не са имали такъв.

Видео: Завръщането на Мухтар - 2; Сезон 7, Series 29

В резултат на това първото коте донесох на ближния си и каза: - го вземе. Бях толкова щастлива, когато той неочаквано се съгласи. Второ семейство взе дъщеря приятелката си коте. На трето място по някакъв начин бутна майка си, която просто ми жал за мен, а не коте. Може би очите ми бяха като на дъщеря ми, когато тя ме помоли да взема котката в къщи.

Завръщането на домашен любимец - то винаги е щастие
Завръщането на домашен любимец - то винаги е щастие

Четвърта и майка се домакинята. Тъй като тя дойде от дълъг престой, и за щастие това не е граница. Тя намери изгубената си котка. Трябва да са видели как тя почти целуна мазна и мръсна й лице - живот под верандата влияние върху външния вид на вашия дом красив.

Вашият любимия домашен любимец, това е като собствената си дете. Разбира се, много хора не могат да разберат едно такова сравнение. Но това е така. Загубихте вашата котка - губят част от себе си. Болката може да се разсее малко с течение на времето, но споменът ще продължи вечно. И ако един от нас у дома след загубата - това е истинско щастие. Да не са много, разбира се, но чисто и искрено щастие!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Котка или котка ухапан от кърлежКотка или котка ухапан от кърлеж
Колко котки може да роди една котка?Колко котки може да роди една котка?
Мур myauskie историиМур myauskie истории
Както се казва котка? Кой каза: "Аз-Me-е-еее?"Както се казва котка? Кой каза: "Аз-Me-е-еее?"
Мога ли да се хранят формулата за котета бебетаМога ли да се хранят формулата за котета бебета
Куче ухапан коткаКуче ухапан котка
В Торонто твърде много коткиВ Торонто твърде много котки
Защо котката влека котенца?Защо котката влека котенца?
ТромпетистТромпетист
Deffektivny детектив ...Deffektivny детектив ...
» » Липсва с лихва ...
© 2021 bg.orsitaning.ru