bg.orsitaning.ru

Red папагал цихлида

Видео: Риба Red Parrot. играчка риба

Аз не искам да се повтаря, че папагал цихлидата червено изкуствено отгледани в Азия. На всички сайтове същото. И спорът все още не е утихне във връзка с този хибрид, и двамата се опитват да ги разделят, описан повече от един път ... В същото време цихлидата popugaykrasny продължава да дава в нашите магазини за домашни любимци. Винаги съм бил наясно, че китайските майстори някак си успяват да рисувам рибата.

Видео: Риба червен папагал

Независимо от това, Позар ми успя за няколко Perrot - беше твърде добро! Аквариумът на магазин за домашни любимци доплува десетки папагали: червено, едно светло синьо и едно зелено. Аз избрах червено и синьо. За да ме уведомите и преди, че синьо - цветът на беглеца! Гледайки напред, аз ще кажа, че картината "достатъчно" за един месец. Нито един от моите трикове, със сместа в мляно скариди не помогна.

Станах моя папагал синьо-сиво-бледо малко бледо малко. Този син цвят е още по-трудно да се обадите. Защото категорично Не ви съветвам никого да купува папагали сини, по някакъв начин, нали знаеш, дали обидно, когато доста ryboha моментално губи предишната си екзотична красота. той щеше да се обърна към оранжево или жълто, аз не бих се отчайвайте. Но сега ги боядисват просто няма!

И наскоро посети любимия магазин ... Това папагал, който някога е бил зелен, просто през последния месец се превърна в мръсна сиво-жълт изрод. Цвят грозен. Също така има само един, който никой не е купил беше. Рибата не е евтино, трябва да се отбележи и че сега е малко вероятно да се намери нов собственик. Най-малко за една и съща цена. Но такава метаморфоза! Red папагал цихлидата Аз не променят цвета си - и радостта.

Видео: Обучени цихлидата риби червен папагал (Обучени Red Parrot Cichlid)



В otsadnik папагали са живели в седмицата ми, не болест е бил открит и магазин за домашни любимци е "тих". В резултат на това аз реших да не се риба не се измъчваш и да се движат в общ аквариум. И това е нищо! Няколко дни по-късно ми пеперуди Рамирес дойде първите зърна "ichie". Впечатлението е, че цялата азиатска риба е заразен, в началото трябва да се лекува, дори и само за профилактика. Това трябваше да бъде третиран сега всички риби - аз няма да кажа. Сигурен съм, наука, няма какво да се стъпи върху една и съща рейк, и да повярва на очите си.

Рибата не може да се разболеят, но за да бъде носител на инфекцията. Но в крайна сметка, дойде денят, когато всички честни компания се завърна "у дома." Папагали, разбира се, са избягали към най-отдалечените кътчета на дънери. Наистина, папагал цихлидата krasnyyna ново място от доста време за адаптиране, крие в ъглите, понякога примами дори и за хранене. Но е необходимо да привикнат папагали - "! Изгасне светлината" Sassy риба не съм срещал! Тези ненаситните "хипопотами" готова да грабне храната от устата си на никого, те просто отиват при овена шофиране всички останали.

Видео: цихлидата червен папагал

Моят скалариите, като правило, Ретиро и не се включат в кавгата. И все пак доволен, че папагал цихлидата червено - всичко се яде! Молотов всичко безразборно, което не се предлага: говеждо месо, зърнени храни, сладолед джокер karetru, сладолед Гамарус. Ако само храната е подходяща за размера на устата, Daphne, които оплождат "малък" червен папагал цихлида, разбира се, няма. Аз използвам замразени емисия на сушене - само люспи.

Parrot цихлидата риба RED забавен и интелигентен. Тяхното поведение е много интересно да се наблюдава. Ако изведнъж се разхождате в стаята, папагали бързо крият, на минута от храстите стърчат им mordahi малко мисъл, да плувате в чистите води в очакване на нещо за ядене. Е, какво, ако? Апетитът за тяхното отлично. Месец по-късно те ми имат с удоволствие вземат храна от ръцете. И не толкова отдавна аз дори привлече за хранене не знам как.

Обещанието на мира, не забелязах за своите папагали. Все още се страхуват от новите заселници, те станаха господари на аквариума, с тях никой не комуникира. Един пожелае папагали вид устата, устните не са затворени, защото нарани и "хапка" на някой, те не са. Най-малкото, няма пострадали не се спазват. Докато моите папагали са млади, не дърпайте тревата, почвата не е нарушен.

Притеснявам се, че от годината, когато пораснат, да започне да се копае "окопи". Уви, това е необходимо след това да ги остави. Това е така, спонтанно, придобито Perrot, напълно забравяйки, че те копаят земята. Аз го имам, по никакъв начин не е изпълнено, тъй като е налице Парцел в аквариум, т.е. аквариум почвата е един вид "слой торта" на земята на кактус, синьо глина, вермикулит, коралови чипове и речен пясък. Тревожни и се разбърква, така че почвата не могат.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
ФотогалерияФотогалерия
Матово с леки крилаМатово с леки крила
Риба червен папагалРиба червен папагал
Роуд Psittacula (Kolchaty села или ozherelovye папагали) смарагд ozherelovy папагал или…Роуд Psittacula (Kolchaty села или ozherelovye папагали) смарагд ozherelovy папагал или…
Sangiysky суспензия popugaychikloriculus catameneSangiysky суспензия popugaychikloriculus catamene
Роуд Forpus (кацнало папагали) папагал shlateraforpus sclateriРоуд Forpus (кацнало папагали) папагал shlateraforpus sclateri
Вентилатор popugairod deroptyusВентилатор popugairod deroptyus
Роуд nandayi или черноглава папагали (nandayus)Роуд nandayi или черноглава папагали (nandayus)
Dyatlov папагали (род micropsitta) малък папагал meekamicropsitta meekiDyatlov папагали (род micropsitta) малък папагал meekamicropsitta meeki
Папагали нормалните неравностиПапагали нормалните неравности
» » Red папагал цихлида
© 2021 bg.orsitaning.ru