bg.orsitaning.ru

Diversantki охлюв Мариса

Видео: аквариум охлюв Мариса

И аз не ги имам откакто Maryse, и без да се замисля, аз не можех да си спомня никаква информация за тях. Нищо чудно, че често се повтаря продавачи вярват самите те не спазват. Не, разбира се не всички анкети са лъжци. Независимо от това ...

Видео: Мариса охлюв мицел

Мариса ми хвана окото на пазара. Първият въпрос, разбира се за това как Marisa охлюви са растенията? Увериха ме, че е нормално. Да живееш в резервоар с гупи, непокътнати растения. Тип - личен опит.

Вярно е, че не уточни какъв вид растения в аквариума. Но аз мисля, че не е от решаващо значение. Важно е, зелен живот, отколкото пластмаса. Не се смейте, до сега, много акваристи не вземат на подбив, и украсяват аквариуми гипсови пещери и такава "трева". Удобна и непретенциозен, особено за децата аквариум. Именно в този аквариум и може да работи Maryse. Но нека ред.

Мариса, което казвате? Искам да!

Maryse двойка донесох от пазара и хвърли в малко 30-галон резервоар. И тогава, по законите на жанра, преодоля всякакви домакински задължения, и си мислех за охлюви няколко часа по-късно. Скочи любопитство: Какво означава, че трябва да се чете в интернет, че в мида от хранени като се размножава. В същото време, няколко часа новите си заселници трябваше да ходи на аквариума, че вашата косачка pochikal произтича Лудвиг и Bacopa, минавайки ухапване кино върха gigrofily.

Това е само една точка на растежа и sgryzli! Аз разбирам, че би било неприлични гъсталаци, че докато плевене likvidiruesh безмилостно, изпращане в кошчето.

И след това - две лампи, тор към водата всеки ден, веднъж на месец, по корените на растенията се кокошки капсула или таблетка. Holish и да се грижиш си красота под водата. И това ме скакалец я изрезка-клъцна? Тук раздразнение веднъж и си спомни поговорката: Шоу ЗИМ не, тогава zakusayu! Тук pakostnitsy! Особено съжалявам Bacopa. Четири декоративни клони наскоро са започнали като успешен живот в аквариума. Светна зелено и обнови, ние започнахме да расте.

Видео: Little antsik VS голям Мариса



Е, по моя вина, я занесе на земеделие vrednyuschuyu на аквариума охлюв. Моите червени рулони и рибки ядат fizy започнали да гният листа и полуизядения храна. При никакви отклонения не са наблюдавани. Някой възразил срещу тях? Аз - не. Мелания не предизвиква никакви проблеми. Те живеят в земята, щастлив да пасат под рибата фидер, чувствителен, и те попадат в различни vkusnyashek.

Мелани Имам доста умерен население, тъй като отдавна намери среден път, премахване на прехранване на рибите. умножавам Мелания безброй само когато храната за тях в изобилие. С мен до дъното, почти никаква храна не достига, добре, ако само едно малко нещо, тъй като всички се яде във водата в продължение на 3-5 минути. Аз не съм твърде мързеливи, за да го дам на рибните малки части на всичко, за да се яде до последната троха.

ampulyarii също безпроблемно аквариум жител, предпочитам да ги държи в аквариуми тийнейджър да наваксате за пържене неизядена остатъците на. Разбира се, ampulyarii все още трябва да завърши хранене, но се адаптира към нормата, така че те не гладувам, не е трудно. Много от тях не притежавам, защото те обичат да ядат риба рязко. зрял ampulyarii Давам до магазина за домашни любимци.

А сега за вас, аз отлетя днес в екзотичен! О, Мариса, е необходимо да има няколко парчета в колекцията! Е, аз си спомних за тях почти веднага. Чудя се колко трева те ми се косите един ден? Това е най-тъпото история ми се случи по-рано неизвестен за мен охлюви. Аз ги изпрати на аквариума роголистник, интересно, и Мариса pogryzut? Жалко е, разбира се, такава бобина сладък райета а. Те трябва да бъдат приписани на магазин за домашни любимци утре.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
На охлюви се подават в аквариум?На охлюви се подават в аквариум?
Аквариум растенияАквариум растения
Охлювите в аквариума: kontrolliruem номерОхлювите в аквариума: kontrolliruem номер
Аквариум охлюви ХайверАквариум охлюви Хайвер
Колко живи охлюви в аквариума?Колко живи охлюви в аквариума?
Мелания пясъкМелания пясък
Терариум за охлювиТерариум за охлюви
Ampulyarii: съдържаниеAmpulyarii: съдържание
Възпроизвеждане Охлюв ЕленаВъзпроизвеждане Охлюв Елена
Ampulyarii жълтоAmpulyarii жълто
» » Diversantki охлюв Мариса
© 2021 bg.orsitaning.ru