bg.orsitaning.ru

Отговори специалист kozovodam: въпроси за мляко

Здравейте, кажете ми, където можете да си купите замяна овче мляко? (Наталия)

Видео: Доктор диетолог Алекс Kovalkov. Отговори на въпроси

Наталия, здравей. Знаеш ли, преди да може да се купи по обичайния vetapteke, особено тези, които са специализирани в ферма. Но сега все по-трудно да се намери, така че много общо с това, което имате. Чух, че позволи WMS BIOLAC 12% и 12% Spektolakt, но тези смеси са често vyzyyayut диария при бебета. Още добри отзиви от Vitalaks 16, където се добавят ленено семе. Аз лично имах опита на подхранване две агнета обичайното сухо мляко за деца. Лъки - всичко е било успешно. Пропорциите са едно и също 1 до 9. Но тук от време на време, за да се каже точно това, което ще дойде при всички деца, това е трудно.



Продукти, произведени от овче мляко


Кажете ми, моля, аз си купих коза през февруари тази година, първият агнене тя беше 28/12/15 като козата не беше я в близкото село на 9 ноември, но тя е покрита или не, аз не знам. Сега има една коза, стоящи един до друг, но след разделянето на него, за него това не е разрешено, така че тук е на третия ден, просто не дава мляко, хранене и диета не се е променило, че сега не мога да разбера какво може да се случи. (Дмитрий)

Видео: Урок 4 млечни кози по стандарт кратко

Дмитрий, здравей. Най-вероятно за последен път си коза не се покрива, тъй като дори и когато kotnosti можеше все още не е бездна мляко. Аз вярвам, че е близо до ryadomm коза, то просто се чувства и "разходки". То може да бъде реакция на периода на мъжки и лов. Опитайте се да ги пусна заедно. Във всеки случай, ако козата не ходи, тя няма да допусне до себе си мъж. Ако позволите един, така че е възможно да се извърши копулация. На добър час.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Колко мляко коза дава, при благоприятни условияКолко мляко коза дава, при благоприятни условия
Annensky коза породаAnnensky коза порода
Можете ли да ми кажете добра крава вимето?Можете ли да ми кажете добра крава вимето?
Отговори специализирани скотовъдцитеОтговори специализирани скотовъдците
Разгонване в козиРазгонване в кози
Как да стартирате млечни кози преди агненето?Как да стартирате млечни кози преди агненето?
Видове мляко: крава, коза, кобила, зеленчуци. Мляко алергияВидове мляко: крава, коза, кобила, зеленчуци. Мляко алергия
Отглеждане на домашни козиОтглеждане на домашни кози
Какво да правите, ако коза не се яде след ражданетоКакво да правите, ако коза не се яде след раждането
Как да се дои козаКак да се дои коза
» » Отговори специалист kozovodam: въпроси за мляко
© 2021 bg.orsitaning.ru