bg.orsitaning.ru

Гнездо на гълъбите и човешка намеса

Видео: лястовица гнездо Епизод 9 Мелодрама

На нашия балкон имаше гнездо гълъб. Винаги съм дал на семената до излюпването на гълъби яйца. Когато се излюпили, също така, не забравяйте. Често отиде на балкона, за да се види дали всичко е наред. "Родители" винаги са били близки. Но след като аз имам да се хранят и забелязах, че на "родителите" не.

Видео: лястовица гнездо Епизод 12 Ужас

И днес беше ветровито хладно време. И аз, като грижовна майка го постави в гнездо парцал, защото гнездото е много влажно. Страхувах се, че пилетата ще умрат от студ, защото от "родителите" и си отишли. Но за да се направи, че аз трябваше да взема новоизлюпени да положи ръка парцал, въпреки че носеше ръкавици, за да не ги оставяйте на тяхната миризма.

Но кампанията да направя глупост, аз не трябва да се докосне до тях. Но това е твърде късно. "Родители" дори и през нощта не се върна. Сега аз не знам какво да правя? Кампания те някога напусна децата им се дължи на факта, че съм се намесил в живота си. Кажи ми какво да правя? Може би те ще се върнат, ако се премахнат всички парцалите? (Гюл)

Nest 4 серии лястовиче Мелодрама: видео



Съветвам ви да не се тревожи за това, което са виновни за това положение. Фактът, че има много примери на хора, помагащи на птиците, но те не изоставят децата си. И точно както много примери за ролята на "родители" е трябвало да се направи за хората. Така че това се случва, че гълъбите по различни причини, оставили децата. Най-очевидната причина - те може да са били убити или е втората / третата от тяхното потомство.

Dove на гнездо

Що се отнася до вашия случай, аз не мисля, че децата са били оставени без изкарващи прехраната си до голяма степен си виновен. Фактът, че сте поставили парцал, но би могло да изплаши птици, те биха могли по този повод, за да хвърлят гнездо. Фактът, че Цезар цяло е много критичен към промяната на гнездото. Но в този случай, вие нямаше да ги има след тяхната намеса щеше да види поне още веднъж.

Ако просто премахнете вашия боклук, птиците все още се върнат. Ако синьо-сиво гълъбите са изоставили децата си, толкова повече те не се върнете към тях. Във вашия случай, тя може да помогне само пилетата, за да оцелее в труден период. И тогава те летят далеч от вас.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Когато гълъбите започват да летят?Когато гълъбите започват да летят?
ЛястовицаЛястовица
Кафяв гълъбКафяв гълъб
Разделяне на гълъбчетаРазделяне на гълъбчета
Динозавър гнездоДинозавър гнездо
SLR семейство на гълъбиSLR семейство на гълъби
Колко години щъркели живеят в плен?Колко години щъркели живеят в плен?
Трудност яйцеснасяне гълъбиТрудност яйцеснасяне гълъби
Гвинея, или пъстри гълъбГвинея, или пъстри гълъб
Селска лястовица (убиец). Доклад със снимки и видеоСелска лястовица (убиец). Доклад със снимки и видео
» » Гнездо на гълъбите и човешка намеса
© 2021 bg.orsitaning.ru