bg.orsitaning.ru

Мивка за котката

Видео: Shell за котката или смешни котки, които играят в мивката

Мивка за котки

Приветствия към вас, скъпи посетители на страниците си, посветени на нашите домашни любимци - котки, и всичко свързано с тях. И днес аз искам да ви разкажа за .... Не, първо аз все още да ви разкажа за това как днес започна моята сутрин. Събудих се в добро настроение, правя упражнения, и нещо като пчеличка, отиде в банята, за да се измие. Но има и бях изненадан. Въпреки това, както всяка друга сутрин, черупка Тя е вече заета. И как смятате, че това, което? любимите ми Британска котка, сладко спящата нагъната.

Видео: котка Почистване

Сигурен съм, че ситуацията е позната на много собственици на пухкавите домашни любимци. В продължение на много котки мивка - любимо място за почивка и дори спят. Тя ги привлича като магнит, но какво точно привлича нашите домашни любимци в тази тема водопроводчици? До отговори на този въпрос е трудно, може само да предполагаме, че може би това е - хладно керамичен плот или закръглената форма на вътрешната обвивка. От една страна, разбира се, нито една от които тази predrassuditelnogo аз не виждам добре, избра домашен любимец е място, където се чувства уютно и удобно, и нека се забавлявате. Но ако се вгледате, черупка Той първоначално е бил предназначен за други функции, като например ръчно пране или пране. И понякога не искате да карам сладък домашен любимец спане с "домовете си" места за използване на мивката по своето предназначение, но за съжаление се наложи.

И аз ще ви кажа сега за мивка за котката, , от които не е нужно да гони своя домашен любимец по време на миенето. Да, да, не се изненадвайте, този аксесоар е предназначен специално за котки, които обичат да прекарват времето си в кухненската мивка. Американската компания Little Cat Design създаде луксозен диван във формата на черупка, като се вземат предвид всички предпочитанията на нашите ученици.

Видео: Cat измиване Сеня, Смешни Котки



Мивка за котки

Мивка за котката не само напомня аксесоар баня отвън, но и отговаря на всички това, което предлага. Тя има кръгла форма и вътрешната е изработена от специални керамика, така че такъв аксесоар ще има удовлетворява всеки домашен любимец! И, за да се насладите на своите домашни любимци започна мивка, производителите препоръчват да го постави в банята, и ако животното не осъзнавах, че сега това е новата му мивка, просто да го прехвърлят обратно, когато е необходимо, за вашата мивка. Постепенно домашни любимци ще се разбере, че в своята черупка, той може да спи спокойно, без страх да не бъде нарушен сутрешното си посещение в банята.

Видео: Cat питейна вода от мивката)

Мивка за котката

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Котка СаймънКотка Саймън
Смешни коткиСмешни котки
Британски коткиБритански котки
Спящата котка - новата звезда на Интернет!Спящата котка - новата звезда на Интернет!
Здравейте, скъпи приятелю!Здравейте, скъпи приятелю!
Смятате ли, че вашата котка?Смятате ли, че вашата котка?
Видео с коткиВидео с котки
Скокове галопСкокове галоп
Котки показват любовта?Котки показват любовта?
Двойна купа за коткиДвойна купа за котки
» » Мивка за котката
© 2021 bg.orsitaning.ru