bg.orsitaning.ru

Играчки за котки със собствените си ръце

Играчки за котки със собствените си ръце

С появата в къща коте, можете да започнете да се разбере колко е важно и необходимо да се за играчките. Така че аз наскоро почувства необходимост от попълване на запасите от играчки, когато ми Британска котка Това ми хареса на раждането на пет доста пухкави бучки. Играчки за коте - е преди всичко познаване на околната среда. С помощта на играчка коте расте се учи ловкост и печалба ум.

Играчки за коте - това е най-забавно и вълнуващо дейност между спане и хранене. Поради играчки, котенца научават за света, да развият своите ловни инстинкти, които им позволяват да продължи да поддържа пълноценен живот.

Играчки за котки трябва да бъде разнообразна. Препоръчително е да имате домашен любимец космато в арсенала имаше топки с различни размери, играчка мишка, напълно подходящ за тези цели винени тапи и шумолене бонбони опаковки. Колкото повече играчки котето, толкова по-забавно и по-дълго ще си игра. Това е, когато едно коте, а ако пет от тях, в моята ситуация?

Бях наясно, че до две - месечна възраст, докато котенцата не ще открият техните собственици, отговорността за котенца забавление ще падне върху раменете ми. И когато бях на път да купи половината от запасите от играчки-близките магазини за домашни любимци, окото ми хвана един стар дрънкалка от детска количка. В края на краищата, това е именно защото от топките, които са толкова любители на възпроизвеждане на котета. Тук имаше идея да се направи играчки за котенца с ръцете си!

Играчки за котки

След като разгледа бебе дрънкалка, получих отлични заготовки за играчки. Всичко, което трябваше да направя - е да ножницата мъниста от дрънкалки ярки, цветни парчета плат, за да правят играчки мека. Котенца оценени усилията ми, и с радост започнаха да гонят многоцветни и пъстри топки из стаята, носейки удоволствие на себе си и мен.



Играчка за коте със собствените си ръце

Видео: Играчки за котки и кучета с ръцете си и да играе с червена котка | котка и коте играчка DIY лесно и забавно

Аз ентусиазъм гледах, забавляващи се, щастливи котенца, и е горд от факта, че играчки за котенца Аз съм направил с ръцете си! Тъй като не е дрънкалка във всяка пластмасова топка е малка камбана, но аз дърпам тях не, това е още по-привлечени котенца в играта.

Играчки за коте със собствените си ръце

Между другото, за играчки коте можете да си купите в онлайн магазин "Cat Box", където те са представени в голям асортимент!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Интерактивна играчка за коткиИнтерактивна играчка за котки
Играчки за коткиИграчки за котки
Играчка за котенцаИграчка за котенца
Как се играе с котка?Как се играе с котка?
Как да си направим играчки за коте?Как да си направим играчки за коте?
Интерактивна играчка за коткиИнтерактивна играчка за котки
Как да изберем котеКак да изберем коте
Играчки за котки със собствените си ръцеИграчки за котки със собствените си ръце
Полезна играчкаПолезна играчка
Избор на полезна играчка за коткиИзбор на полезна играчка за котки
» » Играчки за котки със собствените си ръце
© 2021 bg.orsitaning.ru