bg.orsitaning.ru

Английски булдог, 5 месеца. Аз не знам, по-добре да се хранят: зърнени храни или хранителни продукти.

Знаейки, алергични английски булдог трябва да се хранят си кученце специална храна, предназначена за тази порода.

Хранене пинчер е сериозен въпрос. Ако го храним с консервирана храна, а след това се придържаме към този вид хранене. Към това можем да добавим плодове и зеленчуци, по искане на кучето и фуражи, съдържащи въглехидрати, като овесени ядки.

Изберете типа на себе си или суха храна или природни продукти хранене. Зеленчуците и плодовете могат да дадат малко, тези, които се хранят бебето.

Мрамор кученце дакел куче Сток снимки Изображение



Струва си да се обмисля, какво да се хранят кученцето търговски канали или естествено.
От търговска не е толкова ясна, но с естествен мое мнение - захранващ просто насочена към това беше редки изпражнения. Например, пиле често предизвиква алергични реакции, сирене и кисело мляко релаксация стол, варени зеленчуци - е изобилие от влакна, който може да бъде реакция - редки изпражнения. Не се притеснявайте, всичко е решен.
1. говеждо варени добре melkonarublennaya, суха, без бульон.
2. Каши от елда и ориз първо да ги смила в кафемелачка. Пригответе гъста каша и се смесват с месо. Първият път, не да се хранят до насита. И така, той искаше да яде.
Ако ти е удобно - използвайте същия този тип диета в продължение на 4-5 дни. До края на петия ден на стола трябва да се нормализират.
Ако не успеете да направите такива продукти, образуването на стола, е необходимо да се премине към суха храна. Тогава също, пишете и ние ще се вземе решение за това, което. При даването не се препоръчва диета на суха храна и консерви.

От гледна точка на кучето е добре. От гледна точка на човек, не. Не бих нека кучето си да го направя.

Съветвам ви да превежда куче върху суха храна и нищо друго не й даде. Само понякога зеленчуци и плодове. Feed трябва да бъде не евтин и добре позната компания, например, Хилс, и т.н. В магазин за домашни любимци, когато купувате храната, която ще бъде разказана в детайли и ще вземете всичко необходимо за вашия домашен любимец.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Захранващи кученцаЗахранващи кученца
С какво да храним кученце Лабрадор?С какво да храним кученце Лабрадор?
С какво да храним кученце Френски булдогС какво да храним кученце Френски булдог
Френски булдог: хранаФренски булдог: храна
Смесени кученца храненеСмесени кученца хранене
С какво да храним кученце играчка териер?С какво да храним кученце играчка териер?
Голдън ретривър. храненеГолдън ретривър. хранене
Балансирано меню за френски булдогБалансирано меню за френски булдог
Особености хранене кученце кавказка овчаркаОсобености хранене кученце кавказка овчарка
Голдън Ретривър: естествено хранене домашен любимецГолдън Ретривър: естествено хранене домашен любимец
» » Английски булдог, 5 месеца. Аз не знам, по-добре да се хранят: зърнени храни или хранителни продукти.
© 2021 bg.orsitaning.ru