bg.orsitaning.ru

Кот днес в 2 часа сутринта мъртъв ... След кастрация хранеха от бъбреците

Кот днес в 2 часа сутринта мъртъв ... аз бях по-заинтересовани от причината: Виното ветеринари, или не, ние някак си правилно хранени? След един ден (може би два) тя се захранва чрез бъбреците, а по-късно суха храна (в същата клиника, ни казаха, че само бульон може да се подава през ден, каза един приятел, че през първите 3 дни след операцията). След кастрация хранеха от бъбреците, малко суха храна, малко Whiskas`om ... Вчера, когато бяхме в кабинета на доктора, той каза, че е възможно да се хранят 3 дни след кастрация (оказа се, че сме били посъветвани след 1 ден, но бульони). След всичко това, лекарят след шепне с втори лекар (който не се препоръчват на ден емисия бульон) каза, че може би е имал бъбречна инфекция (много камъни, които са възникнали в бъбреците му от неправилно хранене преди операцията, а именно на бъбреците и суха храна най-вече). Като цяло, имам впечатлението, може би погрешно, че те не разбират причината за болестта, а вероятно инжектира антибиотик, който укрепва своята слабост, и в резултат на това, смърт

Аз ще ви кажа мнението си по тези предмети.

1. направи точна диагноза и да се определи причината за смъртта може да бъде само дисекция котка.

Котка на гърба. Снимка, снимка, картина на животните

2. Ако има усложнения след кастрацията, единственото усложнение е кървене. Но ти не видя кръвта. Така че, не е имало кървене.

3. Ако аз кастрира котка, упълномощавам хранят котката в същия ден, когато той си тръгна от упойката, и той отиде в една купа. И нещо с котки в този случай няма да се случи.



4. антибиотик може да доведе до отслабване на котката само, когато котката е алергичен към антибиотика и смъртта на фона на алергия към дойде в продължение на 2 часа след инжектирането.

5. ви котешка храна, със сигурност не е съвсем прав, но това не веднага да умре. Първият старт за боли, например, запек, диария, повръщане или липса на урина и така нататък. Като разбрах, че това не е котка.

6. кастрирани котки на всяка възраст, но в medpokazaniyam дори от 12 години насам.

7. Аз все още стоя до моето мнение, че котката е починал от вирусна инфекция, тъй като има много опасен вирус, както е вирусна инфекция, перитонит котки. Това е смъртоносна болест и лечение на това е изключително трудно.

Съжалявам, че котката ви е починал. Съчувствам ти.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
КастрацияКастрация
Как да се подготвите за кастрация коткаКак да се подготвите за кастрация котка
Проблеми с бъбреците при коткитеПроблеми с бъбреците при котките
Как и какво да се хранят котката след кастрация?Как и какво да се хранят котката след кастрация?
Котешки заболявания на долните пикочни пътищаКотешки заболявания на долните пикочни пътища
Превенция и храненето при вида на струвитни камъни в бъбрецитеПревенция и храненето при вида на струвитни камъни в бъбреците
Лечение на уролитиаза при кучетаЛечение на уролитиаза при кучета
Превенция и храненето при вида на оксалат уролитиазаПревенция и храненето при вида на оксалат уролитиаза
Защо котките не пият вода, котката не пие вода, какво да правяЗащо котките не пият вода, котката не пие вода, какво да правя
Правила подготовка котка за кастрацияПравила подготовка котка за кастрация
» » Кот днес в 2 часа сутринта мъртъв ... След кастрация хранеха от бъбреците
© 2021 bg.orsitaning.ru