bg.orsitaning.ru

С какво да храним кученце играчка териер?

Изберете хубав път храна за кученца от малки породи и се хранят на строго норма. Ако дойдете в добро магазин за домашни любимци, консултант на продавача ще ви посъветва най-скъпата храна. Например, Yakanubu. Много добра храна за здрави кучета. Не се спестят пари, хранене тази храна. Има хълмове. Също така не лоша храна, да не говорим за това.

Puppy 2.5 п., 2 дни за мен. Яде почти една сирене с кисело мляко (което докара каза селекционерът) или кисело мляко. Да не се яде Ekanubu за кученца от малки породи или сухи или напоени, яде малко мокра храна за котенца Whiskas, Pedigree Puppy Wet яде

Едно кисело мляко с извара за пълното развитие на кученцето не е достатъчно! Не забравяйте да не добавите месо, зърнени храни и зеленчуци. Ако ще да се хранят със суха храна, тя е по-лесно и по-полезен за всички, а след това го добавите доста малко. С течение на времето, увеличаване на храната и намаляване на останалите. Whiskas и родословие, клас храна икономика, те нямат нищо полезно, само соя, оцветители и ароматизатори. Не ви съветвам да се даде на всички!

Мисля, че през нощта може да даде 100-150 грама. Въпреки Лабрадор ще ядат много повече месо. Но тя трябва да бъде добре месо, карантии не.

Куче далматинец (далматински) и котенца фондова Фото животни



Много е лесно да се провери. Добавянето на хранителните добавки върби месец прекратили атаки в продължение на две седмици. ако продължат в един месец, превръзката и.

Вие трябва да изберете как да се хранят. Те могат да са естествени продукти или суха храна за домашни любимци. Ако решите да се хранят пудели търговски продуктите за кучета, аз ви съветваме да изберете най-скъп фураж супер премия.

За кучето напълнял изисква цял набор от дейности. Избор на диета, витамини, минерали. Отдаване под наем изпражнения на яйца от червеи, включително лямблиоза и isosporiasis. И аз мисля, че е необходимо да се започне с изпражненията на доставка. И ако има вредители, е необходимо да се излекува кучето, а след това можете да регулирате диетата.

Кучето може да бъде сурово месо, освен ако тя вече е ял. Освен ако не е приготвена даде, започнете да готвите месото, а след изгаряне, а след това можете да дадете и сурови. Витамини то по-добре да си купи кученце. От естествени продукти могат да бъдат извара, месо, зърнени храни, яйца и рядко, може да зеленчуци.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Котенца балансирана хранаКотенца балансирана храна
Захранващи кученцаЗахранващи кученца
Подготовка на естествена храна за кученцетоПодготовка на естествена храна за кученцето
Диетата на коткиДиетата на котки
Шестмесечен-нежна котка на име ...Шестмесечен-нежна котка на име ...
Смесени кученца храненеСмесени кученца хранене
Особености хранене кученце кавказка овчаркаОсобености хранене кученце кавказка овчарка
Как суха храна да се хранят мопс?Как суха храна да се хранят мопс?
Английски булдог, 5 месеца. Аз не знам, по-добре да се хранят: зърнени храни или хранителни…Английски булдог, 5 месеца. Аз не знам, по-добре да се хранят: зърнени храни или хранителни…
Как да се отбият коте от Whiskas?Как да се отбият коте от Whiskas?
» » С какво да храним кученце играчка териер?
© 2021 bg.orsitaning.ru