bg.orsitaning.ru

Как можем да се хранят сом Klarius?

Нахранете специална храна за сом и замразени храни (може Joker възможно KGS).

Съдържание

Тайгър контри хвърлят хайвера около 50 бр. След като се наложи да се пресаждат риба от аквариума. След 2 дни, аз плувам в аквариума малки бели попови лъжички. Те са млади?

Да, това е млад бял попови лъжички. Пораснеш - цвят.

Аз не може да разчита на размера на моя аквариум, нейните параметри: височина - 67 см, дължина - 130 см, ширина - 50 см

Необходимо е да се умножи всички параметри. Въз основа на вашите кутии с данните за обема - 435 литра.

Защо не може да съдържа mollieneziyu Sfenops с тигър контри?

Пера известни Shchipachev и кори на опашките на риби. Затова е по-добре да се направи barbusyatnik и да запази само бодлите.

В аквариума, живеят бял саламандър с риба: gourami, скалариите и диск. Напоследък забелязах, че aksik тънка, кожата става леко набръчкана. Риба хапе опашката си. Не обрив по кожата, не е

Или може би това звучи риба? За да го трансплантират, направи отделен корпус. Нахранете правилно.



Декоративни Koi наоколо. Бали Снимка Снимка
Декоративни Koi

Аквариум 44 л пребивават сом krapchastyh 2, 2 mollinezii, неон 4, 6 гупите юноши. Казаха ми, че имам пренаселеност. Искам да се засадят няколко мъжки гупи

Можете спокойно да имплантиране. Изчислението е проста: 1 литър вода на 1 cm риба в зряла възраст. Soma cm 4 - 8 литра това, Моли 5 см - е 10 литра, неонови 2 см - 8 литра гупите 2 см - 12 литра. Общо 38 литра, а вие имате 44.

Резервоарът 17 литра, 2 гупи, живеещи см до две, три неоново синьо от 1,5 см, и две птицечовка е един от 4 см и другите 2 см. Не и ако аквариума ми е пълна? Колко още може да бъде закачен на риба? Споменатите риба 1 см до 1 литър вода. При измерване на рибата, което трябва да се вземе предвид нейната опашка перка, или не?

Член 1 литър на 1 см височина - много неточни. Като цяло се счита пълен размер на рибата, включително опашката. Вашият резервоар не е пренаселен. Можете да подадат 3-4 риби в присъствието на проветряване и проветряване малко повече.

Cichlid сгушен в растенията, като дишаше тежко, понякога повредени люспи върху тялото, скрити от останалите. Струва ми се, че те боли някаква друга риба. Вярно ли е това?

Доста вероятно. Цихлидите са изключително жестоки и съседи заклани до смърт. Можете ли да го направите с банята метиленово синьо, тя добре лекува кожата и дезинфекцира.

Какво да се хранят на новоизлюпени рибки неона? И откъде да вземем тази храна?

Поток храна за пържене МИКРОН 30 мл. производство "Sera" (Германия). Храна под формата на фин прах, за да изпържи всички ikromechuschie риба, докато достигнат размера на СРЮ живороден риба (6 mm). Можете да си купите в магазините за домашни любимци.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Разновидности на контриРазновидности на контри
Продължителност на живота контриПродължителност на живота контри
Въпроси за рибаВъпроси за риба
Как да запазим поповите лъжички?Как да запазим поповите лъжички?
Пера: доживотнаПера: доживотна
Аквариум риби: червен шипАквариум риби: червен шип
Gourami и контриGourami и контри
Контри се биятКонтри се бият
Златната рибка и контриЗлатната рибка и контри
Мъхест шипМъхест шип
» » Как можем да се хранят сом Klarius?
© 2021 bg.orsitaning.ru