bg.orsitaning.ru

Книга от нашите читатели Уляна Прокопова

Буквално цялото читателя книга ни изпрати Уляна Прокопова, за това, което казваме благодаря ти за нея. Ако всички любители на котки с такава вдъхновение говорили за своите домашни любимци, би било добре. Уляна Благодаря отново, а сега той е "роман" около дома Мейн Куун. Стилът на автора спасен :) Жалко, че заглавието на разказа си Юлиана все още не е измислена.

Story Уляна Прокопова

Имам котка и Мейн - Кун много рядък цвят "черен мрамор", и начина, по който си го прибра - цяла книга! Споделете? Ето как е било:

Част I. «Чрез Air"

глава 1

Kakto време, аз отидох на майските празници на бабата на страната, както и една прекрасна сутрин, аз излязох на верандата и видя красива котка с сиви ивици на гърба, както и с огромни зелени очи. Pussy каза -MYAU- разбрах, че путка е гладен и да я дам някои колбаси. Cat някъде изчезна. И на следващия ден котката като promyaukala и ми харесва това за последен път даде малки кучета, но само този път тя помоли за малко повече, като цяло, както се случи на всички Майски празници, и тя изглежда като путка помня нашата къща за дълго време.

глава 2

Kogda Погалих путка, тя весело си тананика, но това е, за да не трябва да се забравя училището. Това е време да напусне!
Преди да си тръгне, реших да му се даде име M`eril'ey (Meriley), може да се нарече Весела, Мали, Мерил, Rilm`e, Lir`em, Irl`ey, `Eriley но обикновено всичко, всичко в първото име място Maroussia, и второ - Musya.
Време за училище помете бързо и тихо, и тук започва през лятото на 2013 г. Бяхме отново се затича Maroussia и започна да попитам е, но вие не nizachto предполагам откъде е дошло: от метрото! Да, да, в мазето на страната са били малки кръгла дупка се нарича вентилацията doma.Ya нямате нищо против, ако тя е удобно там - нека живеят там и реших да блесне факел и видях едно коте BELENKIY Кари - черни петна! Аз бързо се нарича баба ми да гледам в вентилацията. Баба ми беше много изненадан и доволен също. Аз съм нова майка съобщи новината бързо и отиде да си легне.
На следващия ден стигнах до осем години приятел на Маша. Когато погледнахме заедно в вентилацията, аз възкликна: О, Боже мой, има три котенца и майка им Maroussia !!!

глава 3

Ko мен от Италия пристигна кръстница, тя живее там, но като леля Оля руски гражданин, е четири пъти в годината тук.
Ние кръстница замислена грандиозен ремонт на покрива, прави разширение кукувица и изграждане на веранда, а в този момент, защото работници трябваше да пътуват далеч, те прекара нощта с нас.
Доколкото мога да си спомня, ето някои случаи, които Maroussia успели да направите:
1) Когато работник пиене на чай, на Marussia изведнъж избухна в стаята и веднага под леглото, а ние го забелязали само по време на вечеря, тя скочи точно на дивана. Работа изненада не може да се говори за три минути.
2) Когато аз исках да отивам на разходка по улицата, изведнъж бум на стаята отлетя котка се качи в Дева, запълзя под завивките
3) Когато се храните, Maroussia изкачва на масата и миришещ на храната.
7

глава 4

Но, всички работници са приключили и че е време да ги напуснат. Работниците наляво и започнахме да си сложа нещата в Москва, след четири дни заминавам за една седмица в България!
Е, имам една седмица на почивка на море, в триизмерен хотела: 1) Гладиола Стар (ни Отьой), 2) Гладиола, 3) Acacia. Ние вече сме успели да отидете на воден парк, отидете в трите града, и когато бяхме в най-скъпата t.ts. Варна Grand Mall, се обадихме на майка ми и баба ми Галя ни каза, невероятно, магия, приключения, невероятна история!

глава 5

Котенцата са живи в подземния вентилационна система, тъй като те все още не са запознати в нашия сайт, тъй като имахме няколко дупки в основата, така че котенцата да излязат, ние затвори всички дупки в основата, с изключение на един. Maroussia не може да получи през малкия отвор, а когато дойде време да се хранят децата - те изпълзя от дупката, за да се майка му - Маруся.
Котенца преди изкачването просто показа се и търсят цялата задния двор, но след това плахо и предпазливо пълзяха.
Баба ми направи голяма дълго борда, така че, когато всички котенца излизат рязко да се затвори дупката, но това котенца не се провеждат до баба ми Нетс цвят салата пеперуда вързани дълга пръчка и браво! Хванати бяло коте с кафяви петна! По същия начин, аз успях да хвана райета коте, най-подобен на майка си. И второто коте извършва до терасата, където винаги имаше чай, радиопиеса и щастие царуваха с жегата!

глава 6



Maroussia периодично дойде на тераса и са кърмили котенца мляко. Веднъж, когато Маруся хранене коте мляко и трета коте е излязъл, бабата е в състояние да прокара драстично последната дупка в основата, котето се уплаши и избяга. Maroussia иска да яде, а след това отиде в коридора и започна да МОСВ.
Баба ми се наредиха на всички надежди и тя каза:
- Маруся, намерете ме трета коте!
- Защото имаме тоалетна беше поставен на улицата, и за моя изненада имаше малка тоалетна на чатала, и като видя майка ми, котето скочи от тоалетната, аз пих мляко от майката, и се върна - тоалетна. Тогава баба блокиран от три страни с дъски, а от четвъртата страна от началото на коте рейк четка. След като баба ми видя, че вече стърчеше изпод тоалетна опашката на коте, тя има на четири крака се хвърли в него, но котето се измъкна от ръцете и се плъзна между краката на баба и къде - след това изчезна.

глава 7

Най-тъжното нещо е - когато майка ми и имах почивка в България, в Москва две седмици бяха проливни дъждове и котето вероятно вече цялата мокра.
Баба беше жалко коте, дъжд, мокри, мръсни, един odinoshenka седнали замръзва и баба решили да ставам рано и да се опитаме да попитам Marusyu отново:
- Маруся, моля, донеси ми котенце!
- А, Maroussia, отишли ​​в хамбара, за купищата в склада, силен promyaukala и коте отиде за Маруся. Marussia бавно тръгна към къщата, нагоре по стълбите към верандата, катастрофа с котенца амулети отиде след нея (и баба ми това време стоеше в коридора пред вратата, така че по този начин нетната си и когато котето Маруся отиде до прага, бабата веднага покрит коте пеперуда мрежа и застлано не успее, само на задната половина на тялото, докато баба му не бе достатъчно силен и тя се нахвърли цял при котето, държейки котето в ръцете на един гол затвори вратата, този път котето пъхната под хладилника, но след това бабата на коте, черен на второ място, има опърлената оттенък.
На следващия ден, бабо котка с котенца се приземи в полето, и взе майстор.

Част II. "Приключенията в Рая"

глава 1

Най-накрая пристигна, че е време да тръгнете за Москва. Аз съм в самолет приближава обичния град.
Бях шокиран от тази история, че казал на бабата в България. Но това беше жалко, че котенцата от собственика, тъй като те могат да продават на никого! Вдругиден Връщам до вилата, да се насладите на последните мигове на свобода.
Когато съм в страната, в близост до печката е отишъл да си легне, си помислих, че би било добре да отида утре на собственика на котки, за Сергей Lungu и проверка по тях.
На следващия ден е имало истинско чудо на Божественото! Всичко започна с това, че моята кръстница Олга дойде да се събуди. Аз неохотно стана от леглото и попита:
- Какво се случи?
- Казаха ми, че преди малко, в нашия сайт, на път към плевнята взе Maroussia и двете й котенца: На първо място, най-старшият - бял Вася, а след това на райета - Борис, а след това Maroussia в зъбите донесе черно коте, както и всички три от тях, тя се поставя в woodsheds!

глава 2

А Като се приближих до плевнята, котенцата са уплашени и се скрили във всички посоки: едната под дървото, който под пода, който в продължение на дърва за огрев, които в гората, които в кунг, кой стои зад кунг, който е под кунг ... Някои другари дори се изкачи на покрив баня!
Това котенцата бяха внимателно да спи, ние им даваме до върха, поставен върху дърво руно материал и окъсани коланите от стола, а когато котенцата спяха, аз се приближи до тях и да ги помилва, така че те са свикнали с всички нас.
Веднага след като котенца така смея, която започна да се катери по покривите, и люлка ми!
Но след това те отидоха до крайности: ходихме на верандата и започна да играе Шкаф за обувки! Котенца, вместо да яде сьомга, че сме ги, започнали да гризат нашите чехли!
Чудесна вечер, когато слушах радиоводещ пое котенца и попита дали имаме котенца и баба каза, че сме ги и ивичест Вася и бяло Boria, и каза, че ние chornenkuyu Marquis момента zaberom. Сергей одобри това предложение.

глава 10

На следващия ден станах в 4:55 сутринта преди алармения часовник, който е трябвало да звъни в 6:00. Станах, облякох се тихо и отиде в плевнята, дал poproschatsya коте с майка си и взе котето до терасата, но майка ми от време на време, за да отиде маркиз. Тъй като майка ми не знаеше къде синовете й, баба следобед Marusyu проведени в сайта на своя собственик, се обадихме на такси и отиде до гарата, се качва на влака и се оставя за Москва.
Marquis ние бързо свикнах. Когато баба отиде да провери на котенцата, а след това я любезно се срещна Maroussia. Борис Вася беше в идеален ред и тихо се забавляват играят на улицата. Особено съм доволен, че котенцата винаги ще бъде на собственика, и няма човек, който не се отказва.

Вие обичате животните си и те ще те обичам!

Да ... след това ще бъде нещо, което да се помни! Но тази путка Маркес, който взе със себе си в Москва, тя вече е на възраст от 6 месеца и това води много странно:
скокове и докосва дръжката на вратата, опитвайки се да отворите прозореца (и аз живея на 11-ти етаж и е много високо!), попада в шкафовете, микровълнови печки, обича да се докоснат и да играе с вода и плуват не харесва подкарва всичките си столове и себе си, за да ги заспали и участва в цялата работа! Това е разбираемо?

Ето такава история изпратено до нас изглежда всичко на младия читател. Жалко е, че снимките сенници, Маруси, Бори Вася не сте изпращали.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Какво означава името на тази порода? И как да се "Мей-кун", "мейн кун",…Какво означава името на тази порода? И как да се "Мей-кун", "мейн кун",…
Големи котки Мейн КуунГолеми котки Мейн Куун
Продължителността им на живот на Мейн КуунПродължителността им на живот на Мейн Куун
Той предлага красив коте котка Мейн Куун ...Той предлага красив коте котка Мейн Куун ...
Котка или котка ухапан от кърлежКотка или котка ухапан от кърлеж
Прякори за котките с буквата "у"Прякори за котките с буквата "у"
Голям, недвижими Мейн Куун (майка ...Голям, недвижими Мейн Куун (майка ...
Читателите пишат. брой 42Читателите пишат. брой 42
Преместването на котка в новия апартамент, където живее кастрирано коткаПреместването на котка в новия апартамент, където живее кастрирано котка
Мейн Куун черен дим ФотоМейн Куун черен дим Фото
» » Книга от нашите читатели Уляна Прокопова
© 2021 bg.orsitaning.ru