bg.orsitaning.ru

С какво да храним кученце?

Диетата на кученце на възраст от 1 до 3 месеца между тях.
Месо (говеждо, телешко).
Ако кучето не е била давана храна, е необходимо да се започне с добре сготвено месо протрит. Постепенно заместване първите си малки парченца. След това се готви малко по-дълго, докато месото е готово. В бъдеще, то obvarivaya вряща вода. И на прехода към сурово месо. кучешко месо е незаменим продукт. Въпреки, че вегетарианството ще спорят с мен. Да, знам, че могат да се отглеждат кучета и постни. Един пример е суха храна. Не-вегетарианска храна.
Норма месо за малки кученца от различни породи са доста различни. Критерий едно: една храненето на кученцето трябва да бъде чиста месо. И това е по-добре, ако това е последната нощ. Силна сън.
Зърнени култури, от които ние се готви каша. Харесва ми зърно, които са се надуе без продължително готвене. Това елда и овес.
Изварата трябва да бъде смел. То може да бъде възможно да се даде разреден кисело мляко просто така, и могат да бъдат поръсени със захар (например голям кученце 1 чаена лъжичка на ден).
Имайте предвид, подправена: Между другото, съдържанието на куче мляко 9,2% мазнини. Помислете за това.
Това ми е за съдържанието на сирене мазнини.
Зеленчуци: зеле, моркови, тиквички и билки. Постепенно се добавя към храната на кученце. Тя може да бъде сурово. Това е като играчка. Малките деца обичат зелеви листа и цели моркови. Вярно морков впоследствие не оставя усвоява по време на дефекация. Но това не е страшно. Зелените всеки кученце се избира. Лежеше на пода на зелената клонка. Какво дете ще изтегли, така че нека и дърпа. Едно от предимствата на този.
Сол. Аз винаги посоляваме Mush кучета. Но не прекалявайте.
Растително масло. Тя може да бъде добавен към каша с голямо кученце половин чаена лъжичка в 2 дни.
Витамини и минерални добавки с естествен хранене необходими.

Collie кученце, куче снимка изображение картина

Ако сухи храни са класифицирани като премия или супер-премиум, в тези храни всичко е балансирано и витамини и минерали. Трябва само да вземете храна за породата, възрастта и теглото.



Аз като майка на две кучета напълно против консумативи за еднократна употреба. И за да спаси не успеете. Вие все още ще направи нормален фураж само по веднъж.

Превод на кучето и да е друга храна, се извършва в продължение на 5-10 дни, намалявайки Присъства храненето, като добави нов.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Как да се хранят на кученце хъски?Как да се хранят на кученце хъски?
Захранващи кученцаЗахранващи кученца
С какво да храним кученце Лабрадор?С какво да храним кученце Лабрадор?
Как да се хранят възрастно куче?Как да се хранят възрастно куче?
Подготовка на естествена храна за кученцетоПодготовка на естествена храна за кученцето
Житни зърнени храни за кучетаЖитни зърнени храни за кучета
Деликатеси за немска овчарка кученцаДеликатеси за немска овчарка кученца
Смесени кученца храненеСмесени кученца хранене
С какво да храним кученце играчка териер?С какво да храним кученце играчка териер?
Особености хранене кученце кавказка овчаркаОсобености хранене кученце кавказка овчарка
» » С какво да храним кученце?
© 2021 bg.orsitaning.ru