bg.orsitaning.ru

Това вкусни продукти - мед



Видео: Пчеларят Изповед Абхазия. Цялата истина за меда! Какво мед не може да се купи? Възползвайте или вреда?

Какво вкусно мед, наскоро пусна от кошера. Така да се каже май мед. Колко трудно е сега да си купя нормална мед, без никакви примеси и без други глупости. Като пример, някои безскрупулни пчеларите изхранват пчели захар. мед на пчеларите е много различен и вкуса и обонянието. Е, как да се прави разлика добър мед от мед нечисто? Посъветвайте се с Google, Yandex и познати =) Аз се опитах да събират информацията в тази статия. Между другото, в коментарите, винаги можете да ме допълни, добавяйки, техники от своя опит, тези, които съм пропуснал.Така че, в крайна сметка, как да се определи фалшив мед или не? Ако символът мед капка преварена вода с няколко капки йод, се оказва синьо в присъствието там на брашно или нишесте; зрял мед се навива върху лъжица (например, прясна мед, Имам - Аз знам със сигурност, без примеси - ако вземете по една лъжица или черпак и да започне да се излива в купа и може да работи непрекъснато нишка, докато цялото, не се оттича, без капки или сълзи); ако мед прекомерно количество вода, потопени в нея химически молив напусне сините кръгове (за съжаление не всеки има химически молив, но ако ще да излезе и да си купи мед, и не вярвам в продавачът - например по време на панаира, те проверяват много удобно). такъв мед съхранение не е подходящ. мед губи лечебни свойства при 40 C. Затова пропуснете в горещ чай непрактично. И какво, ако съм пропуснал, че ме Попълнете коментарите.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Бери подправка за играБери подправка за игра
Невероятно пчелен KarpatkaНевероятно пчелен Karpatka
Важно е да се направи резници на пчелите през юни.Важно е да се направи резници на пчелите през юни.
Барбекю сос за агнешкоБарбекю сос за агнешко
Увеличете производителността на пчелина за сметка на пролетни резнициУвеличете производителността на пчелина за сметка на пролетни резници
Купи натурален пчелен мед в Санкт ПетербургКупи натурален пчелен мед в Санкт Петербург
Как кошера?Как кошера?
Зимуване пчели в студена стаяЗимуване пчели в студена стая
Как и какво да се хранят пчелите през пролетта?Как и какво да се хранят пчелите през пролетта?
Студени зимуващите пчелиСтудени зимуващите пчели
» » Това вкусни продукти - мед
© 2021 bg.orsitaning.ru