bg.orsitaning.ru

Читателите пишат. Issue 45

Приветстваме ви, нашите лоялни читатели и любители на котки и уплътнения. Имаме удоволствието да Ви съобщим, че е време за нова версия категория "Читателите пишат"! Тази стая е, както винаги, много снимки и рисунки.

Първо писмено Светлана

Здравейте Моето име е Светлана. Моля, разкажете ни за породата "Abisinskaya котка ,,. Аз все още не разполагат с котка, но аз просто искам тази порода. Напиши за това. С уважение, Светлана.

От Kotelly издание: Hello, World. За повече информация можете да намерите вече на нашия сайт. Честит гледане!

Следното писмо от Мария Yuzhakova

Здравейте, моето име е Мария Yuzhakova ми 9 години. име Моята котка е Боб. Той години и половина. Той е весел и нежен, татко е много строг с него, така че нашата Василий много образовани, ние сме много любители на. Аз наистина харесвам вашето списание, защото аз наистина обичам котки. Надявам се да видя вашите снимки и снимки на страниците на любимото си списание. Пластилин снимка направих в клас моделиране, рисунки и боядисани специално за вас.

Cat Lady Yuzhakova.
Cat Lady Yuzhakova.
Снимка на Маша.
Снимка на Маша.
Рисуване от Мери Yuzhakova.
Рисуване от Мери Yuzhakova.
Рисуване от Мери Yuzhakova.
Рисуване от Мери Yuzhakova.

От Kotelly издание: Хей, Мери! Ти си голям човек! Прекрасни рисунки и картини!

Снимка от Джийн

Спящата котка.
Спящата котка.

Eremina София

"Kotelly" списание Hello. Аз много те обичам! Аз наистина харесвам вашето списание, то има много интересна информация за котки, но аз ги обичам много! Имам котка, я наричаме Murachka.

Рисуване от Sony.
Рисуване от Sony.

От Kotelly издание: Соня, ние много искаме да видим снимки на Мурка в следващия брой.

пише Таня

Така че Татяна е описано й мъркане: "целият свят е обиден котка ... ..vechno не доволен."

Танин ядосан котка.
Танин ядосан котка.

Рисуване от Alice

Добър ден! Моля да отпечатате моя снимка в списание! )

Кот мазнини корема.
Кот мазнини корема.

Снимките на Влад

Добър ден, публикува своите снимки, моля.

Писахме Даша Skulskaya

Това е моят любим герой от приказка "Алиса в страната на чудесата".

Cheshire Cat от Dasha.
Cheshire Cat от Dasha.

От Kotelly издание: Благодаря ви, Даша, за красива картина!

Cat Cartoon от Sony Lubyagina

Писмо от читател Ирина

Добър вечер, прекрасно списание Kotelly! Искам да ви изпратя снимка на моя приятел Антон с любимата му котка Shushey! С уважение, Ирина!

Видео: Армен Gasparyan: Отговори на въпроси от публиката и четци перископа. Issue 45

Антон и Шуша.
Антон и Шуша.


От Kotelly издание: Здравейте, Ира! Ние публикуваме вашите снимки. Здравейте приятел Антон и Шуша!

Shatokhina Диана и нейните домашни любимци

Здравейте списание KOTELLO! Моето име е Диана Shatokhina, аз съм на 10 години. Това е моята котка Tishka аз го обичам много. Много бих се радвал и ще се радвам, ако беше го добавя към вашите снимки в списанието.

Диана и котката си.
Диана и котката си.

Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.
Diankin котка Tishka.

Пише Ан Шефер

Добър ден! Уважаеми редактори, ще ви покажат как можете да получите на страницата си ??? Дъщеря ми - Анастасия, голям фен на вашето списание ... цялото семейство, за да прочетете съобщението си. Благодаря ви за списанието, всичко е ясно, интересно и вълнуващо.
Всичко в живота е дъщеря ми е свързано с котки :)))) домове живеем една котка (Gavryusha) и 1 котка (бутони) .... Анастасия ги обича много :)))) Моля ви да видите "котка" рисунки настилка.
Благодаря ви предварително. Мама Ан.

Бебе Настя и я домашен любимец.
Бебе Настя и я домашен любимец.
Анастасия обича котки.
Анастасия обича котки.
Фигура Nastusha.
Фигура Nastusha.

От Kotelly издание: Добър ден, Анна! С удоволствие да покаже създаването на вашето бебе на всички читатели. Благодарение Настя за чертежите!

Полина, на 10 години

Здравейте скъпи редактори на любимото ми списание Kotelly! Искам да ви попитам какво порода котка е вашият фаворит? Моята любима порода е екзотична късокосместа котка те имат много сладко личице. Обичам котки и чета книги за тях. В снимката на моята рисунка и любимата ми на Марсилия и кратко Марси. Благодаря ви, че се чете писмото ми!

Бебе Марсилия.
Бебе Марсилия.
Марси.
Марси.

От Kotelly издание: Ей, Паула! Ние абсолютно обичам всички котки, тъй като всеки от тях е уникален и красив по свой собствен начин.

Видео: "Вярно" с Грегъри Kvasnyuk. Issue 48

Рисуване от Erica

Кот скрин.
Кот скрин.

Писахме Ирина

Здравейте списание "Kotello" Исках да ви изпрати снимка по темата за Отличителна черта на думата котка. Аз дойдох с патриот рима котка и изпрати снимка, надявам се, че сте дошли на писмото ми.

Кот патриот.
Кот патриот.

Krupina Лиза

Здравейте, казвам се Лиза !!! Имам котка - Макс. Порода - шотландски pryamouhie. Обичам го много. Той обича да се скрие в малки затворени пространства. Моята котка обича хот дог !!!!

Pryamouhie шотландец - Макс.
Pryamouhie шотландец - Макс.

От Kotelly издание: Лиза, не успяхме да публикувате своя рисунка. Следващият път, когато дойде при нас негови снимки.

Тиберий котка от Саша Tupitsyna

Красив Тиберий.
Красив Тиберий.

Снимки на София

Това беше нашето издание на "Читателите пишат №45» края. И ние вече се чуем от вас нови писма, снимки, рисунки и стихотворения. Благодаря ви за четене нашето списание онлайн.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Читателите пишат. Issue 37Читателите пишат. Issue 37
Читателите пишат. Issue 29Читателите пишат. Issue 29
Читателите пишат. Issue 51Читателите пишат. Issue 51
Читателите пишат. Issue 34Читателите пишат. Issue 34
Читателите пишат. Issue 35Читателите пишат. Issue 35
Читателите пишат. Issue 43Читателите пишат. Issue 43
Читателите пишат. Issue 46Читателите пишат. Issue 46
Читателите пишат. Issue 36.Читателите пишат. Issue 36.
Читателите пишат. брой 42Читателите пишат. брой 42
Читателите пишат. Issue 44Читателите пишат. Issue 44
» » Читателите пишат. Issue 45
© 2021 bg.orsitaning.ru