bg.orsitaning.ru

Читателите пишат. Issue 40

Kotelly Magazine приветства всички свои читатели в нова годишнина въпрос номер 40! Както нашата мила koshkolyubiteli? Изгубил новите чертежи и забавни снимки от нашите фотографи и млади артисти?

Тогава ние няма да ви измъчва, и да пристъпи към публикуването на писма до нашия редакторски екип.

Първата буква от Kazimirchik Savely

Здравейте, моят любим списание за котки :) чета и препрочитам щастлив всеки месец! Толкова много ново и интересно да научат повече за живота на опашката на котката. В писмото се казва майка ми, защото бях едва 3,5 години. Той живее котка, по прякор "Малката котка" в нашето семейство. Не си мисли, че не е котка, а не малко, но много голям :) Котката се появи на родителите ми, преди да съм се родил, и се превърна за мен един четириног приятел, пухкав и прекрасно nyanem по-топло. Обичам моята котка, и аз искам да споделя с вас своя снимка :)

"Малка Cat" Savely.
Кот Kazimirchik Savely.
Кот Kazimirchik Savely.

От Kotelly издание: по-скоро по-млади Savely и продължавайте да четете нашия информационен списание, но себе си! И огромно благодаря за любимата снимката.

Видео: Сто и един 11.27.2016 "Аргументи и факти" VS "читатели ФАИ"

Писмо от Ксения Sharoglazovoy

Аз и моята котка Маша (машина машина). Ние сме от град Novocheboksarsk, чувашки република. Ние сме с Маша искам да ни снимка публикувал в списанието! :)

Ксения и Мери.
Ксения и Мери.
Маша котка.
Маша котка.

Адресът Kotelly пише Козлов Light

Добре дошли! Аз самият да ми изпратите коте на име Лили! (Това е моята котка коте Vita!).

Светлина и Лили.
Светлина и Лили.
Vita котка и котенцата си.
Vita котка и котенцата си.

И искам да ви кажа какво заглавие! Title - това е моето измислено животно! Така че аз го нарича! Не да се бърка с името, добре, това е името вдигна!

Title - изобретен животно.
Title - изобретен животно.

От Kotelly издание: Светлина, ние сме щастливи да публикуват своите снимки и рисунки. Вие - нашите постоянен читател, а ние винаги се радваме да получавате нови имейли от вас!

Писмо от Alice

Добре дошли Kotello редактори на списанието. Моето име е Алис, аз бях на 8 години. Аз съм от град Новосибирск. Имам котка Лиза. Моля публикува нейна снимка. "Лиза от Aleesk!" Благодаря предварително!

"Лиза от Aleesk!"
котка на Алис.
котка на Алис.

От Kotelly издание: Алис, че имате такава смешна котка! Вероятно никога няма да се отегчиш с него?

Писмо от Натали и малката си дъщеря инфузия от град Москва

Добър ден! Имам дъщеря й Nastena 11 януари 5-годишна възраст, а ние живеем в Москва. Nastyona чака сериозно, за да видите снимки от нашата котка Serega в своя дневник.

Настя и Seryoga.
Настя и Seryoga.
Вечерям с котката?
Вечерям с котката?
Без един от друг - навсякъде!
Без един от друг - навсякъде!
Бъдете заедно също.
Бъдете заедно също.
Seryoga понякога дори трябва да бъде кукла ...
Seryoga понякога дори трябва да бъде кукла ...
Ние се наслаждават на топлия пясък.
Ние се наслаждават на топлия пясък.

От Kotelly издание: Наталия, за да изпълни желанията на нашите читатели - най-важната задача за Kotelly. Затова ви Nastiona и Cat Serega - сега на страниците на нашето списание! Чакаме нови снимки от вас.

Диана Potekhina ни написа писмо и сложи снимка

Това е любимата ми Фьодор котка, тежи 11 кг.
Това е любимата ми Фьодор котка, тежи 11 кг.


От Kotelly издание: Диана, какъв прекрасен "дете" живее във вашето семейство! Той вероятно яде повече от теб? :)

Писахме Алина Лукин

Поздрави! Моето име е Алина, аз бях на 6 години. Аз изпращам снимки на любимите ми коте Уотсън. Него 3 месеца. Дори и изпращане на снимки на котки.

Видео: "Хрониките на Абсурдистан" - Issue 40

Кот Aline.
Кот Aline.
Cat Уотсън.
Cat Уотсън.
Кат отива.
Кат отива.
Кот лодка.
Кот лодка.

Писмо от Ira

Здравейте. Аз Ще 7 години. Взех една снимка, "Ivory спорт." Е, това е! Чао!

Кот спорт.
Кот спорт.

От Kotelly издание: Ира, благодаря ви за прекрасната илюстрация! Вие - големия колегите!

Даша изпратен Селина котка снимка

Това е нейният любим на Monya прякор.

Monya котката.
Monya котката.

И Даша препоръчва на всички читатели Kotelly забравяйте да гледате карикатури за котки: "Искам да се препоръча карикатури за котки, котки, котенца. Cat House, Планински Gems, котката и Лисицата, Плашилото myauchelo, гръм Cat и омагьосан къща."

Писмо от Диана Королева, на 10 години

Моля, сложи моя снимка в списание Kotello.

Видео: Истината "с Грегъри Kvasnyuk. Issue 46

Котка и семейството му.
Котка и семейството му.

От Kotelly издание: Диана, рисунката украсяват годишнината ни проблем! Чакаме ви нова творческа работа.

Видео: парижки Флан Рецепта | Как да направим френски Custard Pie - Hungry Man, епизод 40

В нашата редакция получава писмо от Дима

И това е, което той пише: "Моето име е Зина котка. Тя обича да седи на телевизора си, защото е много топло и тя обича да се стопли. "

Зина.
Зина.

От Kotelly издание: Какво е вярно е вярно - котки просто обичат да се наслаждават на лек работа! Дима, какво друго обича да си върши Зина? Не забравяйте да ни пишете за любимия си от дома, и не забравяйте да се направи новите си снимки!

И накрая, малко поезия от Рената

Рената и й домашен любимец.
Рената и й домашен любимец.

Здравейте името ми е Рената. Аз съм на 10 години. Наистина ми харесва да чете списание си! Опитвам се да си купите всички въпроси! По принцип, аз наистина харесвам котки и кучета! Особено котенца. Имам котка Пух. Порода британец. Само тук по някаква причина, когато е бил малък, той е добър, но сега е малко ядосан. Но аз го обичам много! Аз наистина харесвам всички котки до инсулт, преса, и така нататък. Благодаря ви много за вашето списание. И все пак, ако ми позволите, аз написах стихотворение.

Кити котка ми Kotok защо си легна?
Искам да пуснете песен да пее и пишете!
Е, можете бързо да стане и ми писа!
Е, ако не стане, аз идвам да играят.
Е, да отида да спя на сън, докато играят.
Аз пиша и пиша и да играе с топката!
И ти все още си буден, а аз седя.
И тогава си лягам после седни.
И ти все още си буден и да спи ...

На тази, нашите скъпи читатели, ние сме довършителни въпроса годишнина на списанието Kotelly. Надяваме се, че ви харесва най-новите снимки и чертежи. Ние искрено се радваме на новите си имейли. Затова сега отнеме камерата или моливи и - напред, създаване на нови творения, които скоро ще се появят на страниците на списанието Kotelly! Докато се срещнем отново!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Читателите пишат. Issue 33Читателите пишат. Issue 33
Читателите пишат. Issue 29Читателите пишат. Issue 29
Читателите пишат. Issue 51Читателите пишат. Issue 51
Читателите пишат. Issue 35Читателите пишат. Issue 35
Читателите пишат. Issue 43Читателите пишат. Issue 43
Читателите пишат. Issue 46Читателите пишат. Issue 46
Читателите пишат. Issue 45Читателите пишат. Issue 45
Читателите пишат. Брой 20Читателите пишат. Брой 20
Читателите пишат. брой 42Читателите пишат. брой 42
Читателите пишат. Issue 44Читателите пишат. Issue 44
» » Читателите пишат. Issue 40
© 2021 bg.orsitaning.ru