bg.orsitaning.ru

Читателите пишат. Issue 39

И отново дойде време за новия брой на Читателите пишат. В това, на 39-та въпроса, ние ще ви разкажа за най-необикновените и забавни домашни любимци.

Какво е ново, ние сме подготвили една баленови опашка насилници и пакостници? Разбира се, нещо много интересно! Малките им собственици - нашите лоялни читатели - са готови да споделят своите трикове. И в началото на 39-ото издание на читатели, ние решихме да напише писмо на Даши разумен.

Писмо от Даша Intelligent за списание "Kotelly"

Даша ни изпрати снимки на котките си, един от които име е Кейт. И тук, между другото, и те ...

Печати Даши.
Печати Даши.

От Kotelly издание: Даша - вие сте дизайнер истинска котка! Можете да получите, за да украсят любимите им глоба е: брошка червени zinnias, диадема с роза, венец от зелени листа - котката ви просто красива! Благодаря ви за прекрасните снимки.

Писмо от Светлана Козлова

Добре дошли! Днес открих, пъзелите за котките (трик!)

Смешни котки Света Козлова.
Смешни котки Света Козлова.

Ето първата: В четирите ъгъла на стаята. Във всяко кътче на котка седи. Срещу всяка котка - три котки. На опашката на всяка котка една котка. Каква част от всички котки в стаята? И още една загадка: Когато черна котка е най-добре да отида в къщата?

Ето и моята загадка за котки! Между другото! Имам идея! Възможно е да се предложи на читателите "Kotello" измисли или да намерят една гатанка за котката и да го изпратите на вас! Когато другите четат списание ще изпрати отговор на тази загадка! Това са идеи ми за списание "Kotello!" Между другото! Това са снимки на моите котенца!

Котенца Света Козлова.
Котенца Света Козлова.

Аз боядисани заглавието и моята котка Vita! Vita - британска късокосместа Мерл! Между другото, може би, се опише някога този Арлекин! Бих искал да научите повече за него в продължение на повече! Имам още един въпрос - вярно е, че котките с котенца мяукане да общуват, и на непознати котки и котки специален език, а ако това е вярно, защо? И още една загадка:
В Мейн - Кун две,
Британците един,
И Exotics не го правят!
Опитайте се да предполагам! Аз ви пратих снимка на Vita и рисунка! Надявам се да се радвате! Чакам новини "! Kotello" Списание

Vita и заглавие.
Vita и заглавие.

От Kotelly издание: Светлина, благодаря ви за чудесната идея! Между другото, отговаря на възможностите си загадка, ние не публикуват веднага. Надяваме се, че нашите читатели ще се опитват да отгатнат тяхната собствена, и да напишат отговорите си в коментарите към тази версия. Ние, разбира се, да публикува отговорите на загадките, които сте изпратили за нас, но малко по-късно. За да научите как да се говори за котки, могат да бъдат намерени в нашите информационни статии, публикувани на сайта. И за британската мрамора ще напишем скоро, само за теб!

Писмо от Kryazheva Маргарита, на 11 години, Москва

Котик Маргарита.
Котик Маргарита.

Маргарет ни изпрати стихотворение за техните уплътнения, които се състоят (пунктуация и правопис на автора спасени):
Печати, печати късоцевен
Лапи носа ни,
Обичам уплътнения!
Да вземем например Зефир -
Ами това обич!
Билънки pushistenky,
Просто прекрасен поглед!
Аз ще отида бързо у дома,
Kokletoy емисия!
Аз ще седне с него, за да гледате филм,
И продължи до лятото!

Анастасия Filippova изпрати снимка на котки

Котки - завоеватели на планината.
Котки - завоеватели на планината.

От Kotelly издание: Настя, благодаря ви за страхотна рисунка!

Писмо от Irene Yurochkin

"KOTOvodonashestvie"

Здравейте, Kotello! Поех си картина "KOTOvodonashestvie". Публикуване в списанието ще бъде много доволен))) До следващия брой!

Писмо от Артьом Зубков

Красива котка Артьом Зубков.
Красива котка Артьом Зубков.


Артьом споделя с читателите на списание Kotelly снимката на любимата му котка.

От Kotelly издание: Имате много красива, чиста котка, Артьом. Ние веднага се види, че те е грижа за нея и я обичам много! Браво, пази го! Чакаме ви на нови снимки на вашия домашен любимец.

Писмо от читател от името на Валери

Felines.
Felines.

Валери ни е изпратил снимки на печатите си и той да се нарича по този начин: "Има стои зелен дъб. А позлатен верига на дъба. И ден и нощ, и трите котенца минават през верига около ... "

Bashkatova Сайръс на Самара изпрати писмо

Кира ни привлече към своята котка modnoshku

А котката от читател Кира.
А котката от читател Кира.

Писмо от Анастасия Vasilyeva-Павлова

Здравейте, скъпи вестник Kotelly !! Аз Vasilyeva-Павлова Настя, и бих искал да изпращате снимки на моите котки Marsico и напукан. Maršík - котка, която svetlenky и напукан е котка, която chornenky и той има бяло петно ​​на гърдите. Аз също нарисува рисунка "червена котка в среда на мехурчета." Наистина бих искал да са публикувани имената на любимите ми лъвове и моята рисунка. Само жалко, че съм на разстояние до уплътненията. Моите котки отсядали при роднини в страната, в Воронеж, и аз бях в Москва, но скоро ще ги доведа! Ще се радваме да приветстваме следващото издание на списание Kotelly, благодарение на всички, които публикува това списание !!!

Гадно котенца.
Гадно котенца.
Писмо от Анастасия Vasilyeva-Павлова.
Писмо от Анастасия Vasilyeva-Павлова.
В засада ...
В засада ...
Фигура Nasty.
Фигура Nasty.
На разходка ...
На разходка ...

От Kotelly издание: Настя, благодаря ти за една прекрасна рисунка! Вие - много талантливо момиче! Ние сме много доволни, че те е грижа и любов печатите си. Не се притеснявайте, скоро те ще дойдат при вас. И специална благодарност за милите думи за нашето списание.

Видео: "Хрониките на Абсурдистан" - Issue 39

Писмо от постоянен читател - Романтика

Кот Матис.
Кот Матис.

Здравейте Kotelly, като целият персонал на това издание !!! Моето име е роми, а това е моята котка Матис :) Искам да споделя своята креативност и да чуя вашата критика. В сърцето ми Аз съм поет и аз обичам да пиша поезия за котки! Ето един:

Видео: "Вярно" с Грегъри Kvasnyuk. Issue 39

Имало едно време един лукав червена котка
Това е, което той е за преглъщане:
Веднъж, Феофан,
Някой облиза сметана
В гражданин Drudge:
Рибата изяде един мошеник!

Тази котка двор гръмотевична буря

Nope има по-зъл Cat
Децата на всички страхуват от него
Всички домакини СТРАНИ
всички гонят си пилета,
така че не ядат пилешко!
Ето такава котка-нехранимайко
Banditpiratproglotofost

От Kotelly издание: Рома! Ние наистина харесва си стихотворение! Сега чакаме коментари от читателите ни - дори и ако те ще споделят с всички ваши мнения за работата си.

Писмо от читател на име Дария

Кот Персей в ранна детска възраст.
Кот Персей в ранна детска възраст.
Отглежда Персей.
Отглежда Персей.
Всичко в блясък.
Всичко в блясък.
С патриотични настроение ...
С патриотични настроение ...
Персей обича банани.
Персей обича банани.

Даша ни писа от името на любимата му котка, "Добър ден. Моето име е Персей и аз британец. Аз наистина обичам да ходи, да играе със своя дракон, и аз обичам всякакви екстри - пъпеш, банани, маслини. Много любители на питие доматен сок. Аз дори има своя собствена страница в instagramme, където мога да общуват с приятелите си от цял ​​свят. "

В това издание на нашата върви към своя край, но се надяваме, че скоро ще се срещне с вас, нашите скъпи читатели, в тази на 40-то издание на "Читателите пишат." Очакваме вашите писма!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Читателите пишат. Issue 52Читателите пишат. Issue 52
Читателите пишат. Issue 37Читателите пишат. Issue 37
Читателите пишат. Issue 51Читателите пишат. Issue 51
Читателите пишат. Issue 35Читателите пишат. Issue 35
Читателите пишат. Issue 43Читателите пишат. Issue 43
Читателите пишат. Issue 46Читателите пишат. Issue 46
Читателите пишат. Issue 45Читателите пишат. Issue 45
Читателите пишат. Issue 36.Читателите пишат. Issue 36.
Читателите пишат. брой 42Читателите пишат. брой 42
Читателите пишат. Issue 44Читателите пишат. Issue 44
» » Читателите пишат. Issue 39
© 2021 bg.orsitaning.ru