bg.orsitaning.ru

Читателите пишат. Issue 38

Сега е време за нова версия на читателите пишат. Ние отново ви посрещне, нашите скъпи любители на котки!

С огромно удоволствие чета всички свои имейли и веднага да пристъпи към публикуването им в нашата когнитивно списание за котки "Kotelly". В тази версия, която чака за забавни снимки, докосвайки стихотворения. Ние сме много доволни, че споделяте с нас и други читатели най-интересната част от живота си Murok. В началото на 38-тото издание на буквите малко поезия постоянни читатели - Nasty Pereladova.

Писмо до редактора от Kotelly Nasty Pereladova

Читателите пишат. Issue 38.
Читателите пишат. Issue 38.

Здравейте скъпи Kotello! Аз наистина харесвам вашето списание, аз купувам всеки проблем и очакваме до следващия :) Искам да ви изпратя едно много трогателно стихотворение за бездомни котки. Автор: Александър Мецгер:

"Бездомни"

Той седи в котето на сняг скромно
Бучката свива и трепет.
Човешката доброта той не помни,
И как да живея без него?

Видео: "Вярно" с Грегъри Kvasnyuk. Issue 43

Неговата разкъсан от майка си,
Завинаги отделено от семейството си,
Топло еднократна грубо взето,
В снега хвърлен от листата.

Никой не го забелязва,
И без това не е жалко.
И той иска да види майка си,
В очите на своя копнеж, тъга.

Той нарича майка си и да дочака отговор:
- Моля ви, се появиха,
Затоплете ми от студа ви
Me отстрани, по Стиснете!

А на сутринта на замръзнало пряспа,
Бент в малка топка,
Поставете замразени и бездомни
Fluffy малка бяла бучка.

И искам да препоръчам една много интересна книга, в комедия жанр, това се нарича "котка и мишка". Както и на всички читатели Kotello и не само, бих искал да препоръчам една интересна карикатура за един много любопитен котка, "Cat Thunder и омагьосан къща." Е, това е всичко. Ще се видим скоро, скъпи приятели :)

От Kotelly издание: Благодаря ти, Анастасия, за една наистина трогателно стихотворение. Много ще изчакаме за нови имейли от вас!

Следното е изпратено писмото, Виктория и Лера

Добър ден! Ние обичаме вашето списание !!! Открихме една котка на улицата и закътан нея, това е много интересно, тъй като скалите.

Писмо от Валерия и Виктория.
Писмо от Валерия и Виктория.
Писмо от Валерия и Виктория.
Писмо от Валерия и Виктория.

От Kotelly издание: Teller и Vika, ти - големи момчета, които дават подслон на такъв прекрасен котка. Ние ще се опитаме възможно най-скоро, за да се определи породата на вашето pitomitsy. Очакваме ви, за да все още снимки с красота, между другото, не забравяйте да напишете - какво е нейното име.

Писмо от Лиза

Лиза ни изпрати снимка на домашния си любимец псевдоним за пух, нека заедно го погледнете ...

Пух Cat.
Пух Cat.
Лизин котка на име пух.
Лизин котка на име пух.
И тук е домакинята в сцена от любимия си.
И тук е домакинята в сцена от любимия си.

Писмо от читател на име Лилит

Изглежда, че тя имаше нужда съвет: «Sos! Наистина нужда от помощ. Имам 2-годишният сиамски. Ужасно своенравна котка обърка цялата стълба и стаята ми (и в апартамента на 3) в етикетите. Кастрирано - добре, много лошо. Но той отказва да отиде тава и тя е за малки, сере навсякъде, но не и в тавата. Кой изправени такъв огромен проблем, моля да помогне! ". И тук е снимка на побойник.

Кот побойник, който не иска да отиде в тавата.
Кот побойник, който не иска да отиде в тавата.

От Kotelly издание: Лилит, с подобни проблеми пред които са изправени много от собствениците на котки. Прав си - сиамски - ужасно капризна! Препоръчваме ви да прочетете статията ни за това какво да правите, ако котка (котка) отказва да отиде в тавата и "Направете своя случай" навсякъде. И също така препоръчваме да проучи естеството сиамски котки и психологията на поведение. Може би нашите статии ще ви помогнат да намерите "ключът" към вашата котка!

Писмо от Алина



Добре дошли! Моето име е Алина. Бях на 6 години. Имам котка, която много обичам! Искам да споделя с вас моя снимка и снимка.

Алина и котката си Тош.
Алина и котката си Тош.
Алина и котката си Тош.
Алина и котката си Тош.

От нашия читател Наталия

Наталия изпрати смешно снимка на вашия домашен любимец, който се нарича "се любувате на залеза на слънцето!". И тук е "любувате на залеза."

Котка гледа през прозореца, гледайки залеза.
Котка гледа през прозореца, гледайки залеза.

Писмо от Вера Egorova

Добре дошли! Обичам котки, но и много любители на пеенето. Затова реших да се направи котки, които пеят припева на сцената. на сцената за първи път - хор на котка!

Хор Котешко.
Хор Котешко.

От Kotelly издание: Вяра, ти - истински мечтател! Благодаря ви за такава интересна креативна работа! Чакаме още "пеещи котки" от вас.

Малко повече творчество и от други наши читатели - Karasev Nasty

Уважаеми читатели! Искам да говоря за моята фигура за Котов-воини, е една карикатура, където племената на котки, Нарисувах ThunderClan.

Cat на ThunderClan.
Cat на ThunderClan.
Cat на ThunderClan.
Cat на ThunderClan.

Софи Петрова и я коте Tosya

Tosya.
Tosya.
Писмо от Софи Петрова.
Писмо от Софи Петрова.

Иън от Tutaeva изпрати снимка на котката си

Котка се нарича Timosha. Него 2 години и 3 месеца.
Котка се нарича Timosha. Него 2 години и 3 месеца.

Анастасия от Барнаул

Кот Норис и Настя. композиция
Кот Норис и Настя. Състав "Първи сняг".

Писмо от Лера Zhuravlevoj

Здравейте "Kotello" списание! На снимката - моята котка Bonya Корниш Рекс (късокосместа) и мен.

Bonya котка.
Bonya котка.
Bonya котка.
Bonya котка.
Bonya котка.
Bonya котка.
Bonya котка и й собственик - Лера.
Bonya котка и й собственик - Лера.

От Kotelly издание: Благодаря ви, Leroy, за прекрасните снимки!

Писмо от нашия читател Кирил Sarapulova

Здравейте списание Kotello Взех вашето списание в библиотеката, а аз наистина го харесва, реших да излезе с едно стихотворение ..

Аз приключих с котката на двора,
Той разпределя списания,
Аз приключих с котката на двора,
Той Kotello дава на всички!
Аз приключих с котката на двора,
Cat-щедра душа!

И аз искам да изпратя моята котка Леско!

Леска котка.
Леска котка.

От Kotelly издание: Какво красиво стихотворение за най-хубавия котката! Благодаря ви, Кирил!

Писмо от Джулия Teterin

Поздрави! Имам котка порода Sphynx Макс и аз го обичам много. Той е много привързан, игриво и топло.

Макс котката.
Макс котката.

От Kotelly издание: Джули, благодаря за снимката! Научете всичко за забавление сфинкс порода възможно от нашите интересни статии.

Писмо от Bugaychuk София, 6 години

Здравейте редактори Kotello. Аз наистина харесвам вашето списание, да си купя всички издания. Добре е, че има такова полезно и интересно списание за всички, които обичат котки. Публикуване на моите снимки и снимка на моята котка Рики - той е британски. Желая ти всичко най-хубаво!

Видео: Домашна чипс Рецепта | Как да си направим чипс у дома - гладен, епизод 38

София Bugaychuk 6 години.
София Bugaychuk 6 години.
София Bugaychuk 6 години.
София Bugaychuk 6 години.
София Bugaychuk, 6-годишна възраст, и котката си.
София Bugaychuk, 6-годишна възраст, и котката си.

От Kotelly издание: София, с радост публикуваме вашите снимки! Да предположим, че си красив Подобно на всички наши читатели!

Много благодаря на всички наши читатели, които се изпращат в снимки на своите домашни любимци! Надяваме се, че много скоро ще се видим в следващия 39 издание. Ние ще очакваме с нетърпение да си имейли. Желая ти късмет, нашата мила koshkolyubiteli!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
Читателите пишат. Issue 33Читателите пишат. Issue 33
Читателите пишат. Issue 29Читателите пишат. Issue 29
Читателите пишат. Issue 51Читателите пишат. Issue 51
Читателите пишат. Issue 34Читателите пишат. Issue 34
Читателите пишат. Issue 35Читателите пишат. Issue 35
Читателите пишат. Issue 43Читателите пишат. Issue 43
Читателите пишат. Issue 46Читателите пишат. Issue 46
Читателите пишат. Issue 45Читателите пишат. Issue 45
Читателите пишат. Issue 36.Читателите пишат. Issue 36.
Читателите пишат. Issue 27Читателите пишат. Issue 27
» » Читателите пишат. Issue 38
© 2021 bg.orsitaning.ru